Mezi nejčastěji využívané topenářské činnosti patří montáže a opravy topných systémů a topných těles, instalace tepelných rozvodů po domu nebo po firmě, montáže podlahového vytápění a instalace kotlů, jak plynových, tak i těch fungujících na tuhá paliva.

Krby Karel Šírek
Krby Karel Šírek nabízí návrh a výstavbu vnitřních teplovzdušných a teplovodních krbů včetně možnosti teplovzdušných rozvodů. Poskytuji kvalitní krbové vložky litinové nebo plechové s šamotovou výstelkou. Zakázky realizuji na základě osobní schůzky, každý krb je originální stavbou v daném prostoru. Mám mnohaletou praxi v oboru a zakládám si na ...
Krby Karel Šírek
TOPO CONZULT s.r.o.
Společnost TOPO CONZULT s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Nabízíme zpracování dokumentace BOZP a PO, školení zaměstnanců a odbornou přípravu na úseku BOZP a PO, realizaci fotoluminiscenčního značení únikových cest, získání oprávnění k řízení motorových manipulačních vozíků, odbornou přípravu pro ...
TOPO CONZULT s.r.o.
Manergo Mont se zabývá instalacemi tepelných čerpadel pro rodinné, bytové domy a komerční prostory a to včetně instalací podlahového nebo radiátorového vytápění. Pro další úspory montujeme i solární systémy.

Tepelná čerpadla Slezsko s.r.o. se zaměřuje na dodávku a realizaci tepelných čerpadel a podlahového vytápění.

Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny Vodoinstalatérství, topenářství

Topení-plyn-voda. Instalatérské práce, řemeslo, služby: -vodoinstalatérství -topenářství -plynařské práce.

Instalatérské práce, vodo topo plyn - vodoinstalatérské práce, vodoinstalace - topenářské práce - plynařské práce, plynoinstalace.

Projekce, dodávka, montáž, poradenství, revize, práce, obchodní činnost, prodej, oprava, servis: -voda, plyn, topení (vodo-topo-plyn) -vodoinstalační (plast, měď, pozink) -kanalizační (litina, kamenina, PVC, HT, kanalizační PVC*) -plynoinstalační (tlakové zkoušky a OTP) -topenářské (kov, měď, pozink, plast, podlahové topení).

Stavební práce - občanské a průmyslové stavby - stavby rodinných domů - rekonstrukce objektů, bytových jader ... Montáž obkladů a dlažeb - keramické, z přírodního kamene, mramoru Zateplování budov Solární systémy Topenářské práce Vodoinstalační práce Pokrývačské práce Malířské práce Elektromontáže

Instalatérské práce, rozvody: - vodoinstalace, drobné opravy a údržba vody - topení - údržba plynu, průmyslové a domovní plynovody - rekonstrukce a opravy kotelen do 3500KW - kanalizace. Prodej, montáž, servis: - kotle, plynové kotle. Montáž a prodej: - vodoměry. Maloobchodní prodej: - vodoinstalační materiál - plastové ...

Výroba, rozvod: -tepelná energie. Řemeslo, práce: -vodoinstalatérství -topenářství.

Práce, řemesla: - vodoinstalace - topenářské - plynařské - zednické - sádrokartonářské - obklady, dlažby - rekonstrukce koupelen

Vodoinstalatérství, vodoinstalatérské práce. Plynoinstalatérství, plynařské práce. Topenářství, topenářské práce. Montáž: - zdravotechnika - ústřední topení - tepelná čerpadla - domovní a průmyslové plynové instalace z materiálu ocel, plast a měď.

Voda, plyn, topení: - montáž: - obvody, plynové spotřebiče, radiátory. Výměna: - radiátory - plynové spotřebiče. Rozvody: - ocel, měď, plast. Servisní mechanici plynových spotřebičů. Revizní technici plynových zařízení. Práce: - topenářské - plynařské - vodoinstalatérské.

Společnost ZILLERMAN Company s.r.o. se sídlem v Praze Stodůlkách se zabývá především čištěním odpadů. Dále se zabýváme rekonstrukcemi bytů, bytových jader a rodinných domů na klíč. Dále se na nás můžete obrátit s realizací venkovních a vnitřních bazénů a jejich zastřešením. Realizujeme také nádrže na dešťovou vodu, jímky a žumpy a také ...

Prodej, montáž, servis: - tepelná technika - topné systémy na olej, plyn a tuhá paliva, kotle - solární panely - tepelná čerpadla - podlahové vytápění - radiátorové topení. Práce: - topenářské - instalatérské, vodoinstalatérské.

Prodej, montáž, servis, oprava: -vodo-topo-plyn -plynové zásobníkové ohřívače vody -kamna na propan -instalační materiál -průmyslové zboží. Služby: -čištění -kanalizace -ohřívače vody -kotlová tělesa mechanickou i chemickou cestou -kontrola anodových tyčí -Koupelnové práce vodo-topo-plyn.

Rekonstrukce a realizace bytových jader a koupelen, kompletní rozvody vody, kanalizace, topení i plynu. Dále výměny a montáže kotlů, otopných těles, plynových spotřebičů. Kotelny i nad 50KW, revize plynu, solární systémy a tepelná čerpadla. Nově strojní čištění odpadů a monitorování kanalizace.

Práce, služby: -instalatérské -topenářské -plynařské

Vodoinstalatérství, topenářství Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny

Martin Grimm se zaměřuje na plynařské, topenářské a vodoinstalační práce.

Práce: -vodoinstalatérské -topenářské -stavební projekce -udržovací práce na stavbách -podlahové vytápění -solární ohřev, kolektory, tepelná čerpadla.

Služby: -voda, topení, plyn -kotle, kamna -solární systémy -krby -regulace -podlahové vytápění -rekuperace -elektroinstalace -vyřízení dotací Montáž: -dřevozplyňující kotle pro biopalivo + pelety Držitelé certifikátu Nová zelená úsporám. Montáže na kotlíkové dotace.

Práce: -stavby průmyslové -stavby občanské -rekonstrukce památkové objekty -stavby rodinné domy -novostavby -instalace voda, topení, elektro, plyn -práce klempířské a pokrývačské -obkladačství, dlaždické práce-zemní práce jámy, rýhy, deponie, nakládání Služby: -projekce -inženýrská činnost -konzultace -poradenství

Izolatérství Zámečnictví, nástrojářství Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny vodoinstalatérství, topenářství

Velkoobchod, maloobchod, dodávka, servis: -vodoinstalatérství -topenářství -plynoinstalace -centrální vysavače -kanalizace -solární, sluneční kolektory -tepelná čerpadla. Rekonstrukce: -koupelny -bytová jádra.