Mezi nejčastěji využívané topenářské činnosti patří montáže a opravy topných systémů a topných těles, instalace tepelných rozvodů po domu nebo po firmě, montáže podlahového vytápění a instalace kotlů, jak plynových, tak i těch fungujících na tuhá paliva.

Praktický pomocník pro revize a čištění potrubí, to je REMS Multi-Push
Čištění a proplachování trubek nebylo nikdy jednodušší! Je tu totiž přístroj REMS Multi-Push. Obsahuje více než 10 programů k čištění, proplachování a provádění tlakových zkoušek. Efektivně ničí i nečistoty ve vodě. Přístroj zaznamenává průběh celého procesu, který na konci okamžitě vyhodnotí. REMS Multi-Push vám ušetří čas i náklady.
Praktický pomocník pro revize a čištění potrubí, to je REMS Multi-Push
Union Trade Service, s.r.o.
Společnost Union Trade Service, s.r.o. se věnuje činnosti v oblasti montáže a servisu vyhrazených elektrických zařízení. Zajišťujeme také vodoinstalatérské, topenářské, plynařské práce i montáž podlahového vytápění. Najdete nás v Českých Budějovicích. Naše činnost: - montáž, oprava, servis: - vyhrazených elektrických zařízení - ...
Slunce Invest s.r.o.
Firma Slunce Invest s.r.o. působí v oblasti vytápění, ohřevu teplé užitkové vody a bazénů prostřednictvím solárních systémů a tepelných čerpadel. Jsme autorizovaný montážní partner s certifikátem JH Solar. Instalujeme FVE. Návrh, montáž, instalace FVE: - fotovoltaické zařízení včetně ostrovních systémů - fotovoltaické elektrárny FV pro ...
Slunce Invest s.r.o.
Práce: - vodoinstalatérské - topenářské - plynařské - montáž solárních systémů - revize

Půjčovna, pronájem: - obytné přívěsy

Práce: - vodoinstalatérské - topenářské - plynařské

Práce, služby: - topenářské - vodoinstalatérské - rekonstrukce koupelen - výměna kotlů a bojlerů

Stavební činnost - bytová výstavba, stavby na klíč - podlahářské práce - pokrývačské práce - vodoinstalatérské práce - topenářské práce - malířské práce.

Projekce, projektování: - vytápění - vzduchotechnika - vodovody, kanalizace, plynovody - posuzování energetické náročnosti budov, PENB.

TECHNOLOGICKÉ MONTÁŽE F.J.M. SEMI, s.r.o. realizuje montáže technologických celků, specializujeme se na čističky a úpravny vod. Zabezpečujeme také zámečnické, topenářské a instalatérské a svářečské práce. Stavební montáže: - ČOV, úpravny vody pro obce, města, průmysl i domácnosti - průmyslové technologické celky. Stavebně řemeslné ...

Práce: - instalatérské - topenářské - plynařské - rozvody vody - rekonstrukce bytových jader.

Práce: - vodoinstalatérské - topenářské - rekonstrukce bytových jader - podlahové vytápění - solární systémy - tepelná čerpadla.

Práce: - vodoinstalatérské - topenářské - plynařské, plynoinstalační - svářečské - jádrové vrtání

TEPLO-DOMA.CZ Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla. Klimatizace, solární systémy, rekuperace tepla, kotle na tuhá paliva, automatické, plynové a elektrické kotle. Provádíme rekonstrukce topení, instalace podahového topení. Zajišťujeme elektroinstalační práce. Vyřizujeme státní dotace - kotlíková dotace, NZÚ.

Práce, řemeslo: - vodoinstalatérské - topenářské - rekonstrukce koupelen Prodej: - vybavení koupelen

Práce: - topenářské - montáž topení - instalace solárních systémů, tepelných čerpadel - servis kotlů.

Firma "ZITAS spol. s r.o." z Českého Krumlova provádí vodoinstalatérské a topenářské práce, zakázky realizujeme zejména v okresech Český Krumlov a České Budějovice. Provádíme tyto práce: - vodoinstalatérské práce - topenářské práce - realizace kotelen všech druhů - realizace kotlů na biomasu - rozvody vody a topení - rekonstrukce ...

Veškeré práce týkající se teplovodního vytápění, instalatérství, domovních plynovodů a plynových spotřebičů všech výkonů.

Služby: -vodoinstalace -vodoinstalatérství -topenářské práce -poradenství v oboru. Vodovodní instalace: -měď, pozink, HOSTALEN -AMERIKA, PVC -odpadní potrubí -HTS systém -KG systém -GEBERIT. Topení: -měď, ALPEX-PEX -podlahové vytápění. Revize, tlakové zkoužky: -voda, topení. Prodej: -vodoinstalatérský materiál ...

Projekce, realizace, montáž - tepelná zařízení, kotelny, výměníkové stanice, kogenerační a trigenerační centra, teplovody - inženýrské sítě, plynovody, vodovody, rozvodné elektrické sítě - ústřední vytápění, vzduchotechnika, zdravotní instalace.

Voda, topení, plyn, montáž - tepelná čerpadla, solární systémy, kotle - podlahové vytápění - rozvody vody. Činnost - topenářské práce - plynařské práce.

Práce: - instalatérské - plynařské.

Chov: - terarijní zvířata - hadi - ještěři - tropické žáby

Práce: - instalatérské - topenářské - čištění odpadů - montáž, servis, revize plynových kotlů - rekonstrukce koupelen.

Ryze česká společnost IZOLTECHNIK CZECH s.r.o. se zabývá výstavbou administrativních budov a občanských staveb (jídelny, školky, školy). Dále revitalizací a rekonstrukcemi zděných a panelových bytových domů. Sídlíme v Praze a Českých Budějovicích, působíme tedy ve Středočeském a Jihočeském kraji a především v Praze. V našich službách naleznete ...