Výškové práce

(záznamy 1/25 z 62)  strana 1 / 3

Údržba a kácení stromů, mytí oken, zednické práce, instalace reklam a systémů proti ptactvu, montážní práce, realizace fasád a střech anebo uklízení sněhu jsou služby spadající pod nebezpečné výškové práce, které je lepší přenechat profesionálům.Výškové práce všeho druhu horolezeckou technikou

Výškové práce všeho druhu horolezeckou technikou

Práce ve výškách za použití horolezecké techniky v rámci údržby i opravy staveb, to je specializace společnosti Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco. Zajistíme čištění, opravy i nátěry omítek, hliníkové fasády, drobné opravy fasád a střech, čištění v průmyslových provozech i montáže a demontáže konstrukcí ve výškách. Postaráme se také o mytí ...

EREBOR s.r.o.

EREBOR s.r.o.

Kompletní výškové práce se specializací na rizikové kácení stromů a služby pro obce a města. Zajistíme mytí oken a fasád, nátěry, čištění a opravy okapů a svodů, odklízení sněhu ze střech, montáže reklam a další služby.

Jiří Srovnal

Jiří Srovnal

Služby - Pronájem plošin. Výškové práce z plošiny. Ořezy a rizikové kácení stromů. Opravy střech. Opravy žlabů, rýn. Čištění střech a fasád a aplikace proti mechům a plísním. Nátěry střech a jiné výškové práce.

Prumhor, s.r.o.

Prumhor, s.r.o.

Firma Prumhor s.r.o. Vám upraví Váš interiér či exteriér. Zabýváme se stavebními a natěračskými pracemi, zateplováním fasád a také prodejem barev a laků nejen v Šumperku, ale také v Olomouci. Zaměřujeme se na tyto služby: - stavební činnost (rekonstrukce, výstavba) - revitalizace bytových a nebytových domů - revitalizace panelových domů - ...

David Přidal

David Přidal

Revize hromosvodů a střech. Výškové práce.

VPM solutions s.r.o.

VPM solutions s.r.o.

Jsme specialisty na výškové práce Olomouc. Provádíme veškeré práce ve výškách, nátěry a opravy fasád a ocelových konstrukcí, rizikové kácení, výškové mytí, odstraňování sněhu. Využijte pro výškové práce Olomouc naše odborníky.

Borci na laně Petr Čech

Borci na laně Petr Čech

Montážní, zámečnické a svářečské práce ve výškách i na zemi.

FRODO LIPNÍK, s.r.o.

FRODO LIPNÍK, s.r.o.

Stavební práce ve výškách. Pronájem lešení. Zateplování budov.

BAHROS s.r.o.

BAHROS s.r.o.

Montáž, oprava, revize: - hromosvody - střechy na klíč - hydroizolace - střešní krytiny. Práce: - nátěry střech - klempíř, pokrývač - výškové práce - zateplení plochých střech. Sídlo: Loučská 587/26 Lipník nad Bečvou.

Miroslav Minařík

Miroslav Minařík

Činnost: - lesnické práce - zpracování dřeva včetně těžby - výškové práce

David Ševčík

David Ševčík

Práce: - tesařské - klempířské - pokrývačské - výškové práce - rizikové kácení dřevin

dhprofistyle s.r.o.

dhprofistyle s.r.o.

Stavební firma: - realizace staveb - rekonstrukce budov - zateplování - fasády - obklady, dlažby - čištění fasád, betonů - výškové práce. Velkoobchod, maloobchod: - stavebniny - omítky, malty.

BO-RA Hranice s.r.o.

BO-RA Hranice s.r.o.

Zasklívání lodžií a balkónů. Výroba a montáž: - ocelové a hliníkové zábradlí na panelové domy. Výškové práce. Nátěry střech a fasád.

David Kolba

David Kolba

Výškové práce horolezeckou technikou: - nástřiky vysokotlakým zařízením airless - Wagner - nátěry komínů, vodojemů, stožárů, jeřábových konstrukcí, střech, kostelů, fasád, okapů a svodů - nátěry enrgeticky úspornými nátěrovými hmotami ThermoShield - bezpečnostní a ochranné nátěry energetických tlakových nádob a potrubních sítí - ...

Petr Šimoník

Petr Šimoník

Prodej, montáž, opravy, servis - satelitní komponenty - antény - příslušenství, konzole a držáky - set top boxy Řemesla, služby - výškové práce Montáž - elektronické zabezpečovací zařízení

Jaromír Valenta Barvy Morava

Jaromír Valenta Barvy Morava

Barvy Morava. Práce, služby: -natěračské -malířské -podlahářské -výškové -žaluzie -úklid.

Marek Šafařík

Marek Šafařík

Veškeré výškové práce včetně rizikového kácení. Natírání konstrukcí, mytí oken a ploch, instalace a výlep reklam, montážní práce atd.

Antonín Kobliha SaVP

Antonín Kobliha SaVP

Práce: - stavební práce - rekonstrukce, revitalizace - práce ve výškách - pokrývačské práce - střešní práce - výškové práce. Zámečnické práce: - výroba zámků a kování. Předpovrchové a povrchové úpravy kovů: - tryskání, odmašťování kovů, práškové lakování KOMAXIT

Petr Drechsler - Extremwork

Petr Drechsler - Extremwork

Prce ve výškách pomocí horolezecké techniky: -stavební, montážní výškové práce -spárování panelových domů -opravy, rekonstrukce komínů -nátěry konstrukcí ... . Správa, údržba nemovitostí: -mytí, čištění, nátěry, opravy ... . Technické služby: -servis lakovacích kabin -čištění suchým ledem.

Frančák František Formát

Frančák František Formát

Řemeslo: - pokrývač - klempíř - tesař. Výškové práce.

Hudos-Jarmara

Hudos-Jarmara

Práce: - speciální ochranné nátěry a nástřiky - vysokotlaké čištění - výškové práce Prodej: - vysokotlaká čistící technika.

JM VERTICAL Jaroslav Minář

JM VERTICAL Jaroslav Minář

Práce ve výškách, výškové práce: -opravy plášťů panelových domů -rekonstrukce lodžií a balkonů -vysokotlaké čištění střech a fasád -hydrofobizace a opravy střešních krytin -nátěry klempířských prvků -demolice komínů -výškové montáž -mytí oken. Půjčovna lešení, včetně montáže a dopravy.

Jan Zerzán

Jan Zerzán

Výškové práce: - čištění fasád - umývání oken - ochrana budov proti dosedání ptactva - instalace reklamních bannerů - nátěry ocelových konstrukcí - montážní práce.

Zdeněk Valach

Zdeněk Valach

Hodinový manžel Zdeněk Elektrikářské práce, instalatérské práce, zednické práce, výškové práce a klimatizace (i v Brně a okolí), obkladačské práce a jiné

Ing.Zdeněk Gatěk

Ing.Zdeněk Gatěk

Výškové práce pomocí horoelzecké techniky: -revize, opravy a montáže hromosvodů -spárování a zateplení panelových domů -nátěry fasád domů -čištění a nátěry světlíků -nátěry konstrukcí ve výšce -nátěry a opravy kostelních věží.

(záznamy 1/25 z 62)  strana 1 / 3