Zámečnická činnost zahrnuje instalace dveřních výplní a jejich opravy, výměny zámků, otevírání zabouchnutých bytů, vozidel a trezorů, osazení bezpečnostními prvky, instalace zavíracích systémů a další služby týkající se dveří, zámků a ochrany majetku.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o. - výroba vrata, ploty, branky
Garážová vrata, pojezdové brány, branky, zábradlí nebo schodiště Vám vyrobí a odborně namontuje společnost Zámečnictví TOČIMON s.r.o. Dále v našem výrobním programu naleznete ocelové a hliníkové konstrukce, nábytek z kovu a nerezu a také skleněné konstrukce. Přijedeme, vše pečlivě zaměříme, vypracujeme grafický návrh a cenovou kalkulaci.
Zámečnictví TOČIMON s.r.o. - výroba vrata, ploty, branky
Stavební společnost - rekonstrukce domů a bytů - výstavba a opravy komunikací - opravy mostů - výstavba vodovodních sítí a kanalizací - gabiony - fasády - nákladní autodoprava - zámečnické práce. Služby - zimní údržba komunikací - autoservis, pneuservis

Hledáte kvalitního zámečníka v okrese Bruntál? Potom se neváhejte obrátit na pana Jiřího Paštěka, který se věnuje zámečnickým pracem a také montážím ocelových konstrukcí. Sídlo firmy naleznete v obci Břidličná na adrese Nádražní 29. Práce, řemeslo: - zámečník - zámečnické. Montáž: - ocelové konstrukce. Mám dlouholeté zkušenosti v ...

Výroba: - nástroje a nářadí - stroje a zařízení pro všeobecné účely. Povrchová úprava a zušlechťování kovů. Zámečnictví, nástrojářství. Obráběčství. Zpracování gumárenských směsí. recepce@sticz.cz tel: vymazat +420 554 625 459 dodat: +420 554 684 011

Zámečnické práce. Opravy motorových vozidel. Malířství, lakýrnictví, natěračství.

Zakázková kovovýroba: - kovové palety Sériová výroba - kovové palety Povrchová úprava Řezání laserem

Výroba a prodej gabionových komponentů. Zámečnictví. Výroba technologických zařízení a linek. Prodej a servis výpočetní techniky.

Zámečnictví, zámečnická výroba. Nástrojářství. Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků. Povrchové úpravy a svařování kovů. Výroba strojů a zařízení.

Zámečnictví: - montáž bezpečnostních zámků - okrasné mříže - balkonové a terasové zábradlí - veškeré druhy kovových schodišť - garážová, zateplená vrata - lehčí konstrukce, ploty, branky - všechny svářečské práce včetně nerezu - nerezové konstrukce. Prodej, montáž, servis: - výhradní prodejce garážových vrat Hörmann - garážová ...

Zámečnictví, zámečnické práce. Nástrojářství. Vodoinstalatérství, vodoinstalatérské práce. Topenářství, topenářské práce. Svářečské práce. Služby: - hodinový manžel na drobné úpravy bytu či domu.

Práce: -zámečnické. -kovoobráběčské: -broušení na kulato, na plocho. -soustružení.

Zámečnická a strojírenská výroba: - kovové ploty - mříže - grily - brány - zábradlí - kovové komponenty.

Stavební práce: - stavby na klíč - rekonstrukce - zemní práce - jeřábnické práce.

Zámečnictví. Kovovýroba. Zpracování a tváření kovů, nerezu a barevných kovů. Řezání kovů. Ohýbání na CNC ohraňovacím lisu. Lisování na výstředníkových lisech. Ohýbání trubek. Svařování metodou MIG, MAG, TIG. Sídlo firmy: - Brantice 341.

Velkoobchod: - hliník. Práce: - kovoobrábění - zámečnické.

Zámečnictví. Zámečnické práce. Kovovýroba. Výroba z nerezového materiálu. Svařování kovů. Práškové lakování. Sídlo firmy: - Albrechtická 1791/178, Krnov.

Zámečnictví, kovářství. Výroba: - kované ozdobné ploty - bezpečnostní mříže - brány (křídlové, pojezdové) - zábradlí (schodišťové, balkonové) - kované polotovary vlastní výroby pro zámečníky a kováře.

Strojírenská výroba. Zámečnictví. Svářečské práce. Soustružení CNC. Frézování CNC. Řezání plasmou.

Zámečnické práce: - vrata - ploty - posuvné brány Výroba: - ocelové konstrukce.

Zámečnictví. Zámečnické práce. Výroba: - klíče a autoklíče. Nouzové otevírání dveří bytů a automobilů. Prodej: - bezpečnostní kování a zámky. Broušení nožů a nůžek. Sídlo firmy: - Česká 1277/19, Bruntál.

Zámečnictví. Zámečnické práce. Otevírání uzamčených a zabouchnutých dveří. Klíčová pohotovost. Montáže: - bezpečnostní zámky.

Autoservis. Opravy: - osobní, dodávkové, nákladní automobily - traktory, zemědělské stroje. Práce: - autoklempířské - autolakýrnické - mechanické. Topenářství. Výstavba, opravy, montáž: - topení. Vodoinstalace. Opravy rozvodů vody. Prodej: - vodoinstalatérský materiál. Zámečnictví. Výroba: - vrata, dveře, brány, branky, ...

Zámečnictví: - výroba plotů, brán, branek, vrat, schodiště, balkónů - stavební zámečnické práce. Topenářské práce: - montáž rozvodů topení, podlahového vytápění - dodávka a montáž kotlů a otopných těles - rekonstrukce kotelen a výměníků.

Strojírenská výroba: - zámečnictví - kovoobrábění.