Výkopy kanalizací, demolice, hloubení základů rodinných domů, výkopy pro inženýrské sítě, úpravy terénů nebo třeba hloubení pro bazény? Tyto všechny činnosti spadají do zemních a výkopových prací, které jsou prováděny pomocí bagrů, minibagrů či rypadel.

ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
Společnost ELEKTROVASURY s.r.o. se zaměřuje na realizace zemních prací a také montáž elektrických zařízení. Provádíme práce na stavbách veřejného osvětlení, telekomunikačních a silových kabelových vedení VN a NN, kanalizací, přípojek či vodovodních řádů. Naše stroje umožňují práci i ve svažitých horských terénech.
ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Hledáte firmu, která provádí zemní a výkopové práce ve Zlínském a Olomouckém kraji? Obraťte se na společnost ROBICONT. Provádíme terénní úpravy pozemků, kopání základů, přípojek a všech inženýrských sítí. Dále také demolice a odstraňování drobných staveb. Práce provádíme strojně i ve vnitřních prostorách a za ztížených podmínek. Mimo to pronajmeme ...
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Provádíme dopravní stavby a elektromontáže: -opravy asfaltových povrchů -zemní práce -zaměřování zemních kabelů.

Dodávka novostavby, rekonstrukce: -pozemní stavby na klíč -rodinné domy, domky, systém DRY-SIX -haly, sklady -půdní vestavby -zateplování objektů, systém MAMOTHERM a jiné. Práce: -suchá montáž, sádrokartony KNAUF, RIGIPS -půdní nástavby -zámková dlažba -chodníky -nadstavby -zateplování staveb a objektů -zednické, malířské, ...

Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Výkup, zpracování, prodej kovového odpadu. Recyklace stavební suti. Demolice a demontáž staveb a jejich částí. Likvidace technologických zařízení.

Kompletní stavební činnost - opravy, rekonstrukce bytů, domů a kanceláří - nová bytová výstavba - suchá stavba, dřevostavby - zemní, výkopové práce

Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Práce: -zemní. -výkopové. -bourací, demoliční. -úpravy terénu. -doprava sypkých materiálů. -úklid sněhu.

Kontejnerová, nákladní doprava pro Brno a okolí: - dovoz písku, štěrku, betonu, kamení a zeminy - odvoz a likvidace stavebních sutí - odvoz a likvidace odpadu - přeprava strojů a zařízení - zemní a výkopové práce - vyklízecí práce.

Výroba a montáž - okna a dveře systém REHAU Zemní práce - výkopové práce pomocí stavebních strojů

Provádíme stavby rodinných domů a jejich rekonstrukce, půdní nástavby, vestavby, přístavby a renovace bytových i nebytových prostor, zateplování fasád včetně dodávky materiálu.

Demolice. Zemní a výkopové práce.

Kontejnerová doprava. Nákladní autodoprava vozy FORD TRANSIT, AVIA. Výkopové práce. Stavební práce.

Zateplení fasád, sádrokartonářské práce. Výkopové práce. Pokládka zámkové dlažby. Realizace novostaveb. Vnitřní omítky. Stavba kanalizace.

Stavební firma: - výstavba rodinných domů na klíč - kompletní rekonstrukce a generální opravy rodinných domů - opravy památkových budov - dodávky staveb na klíč, zednické a betonářské práce - budování průmyslových staveb - zateplování a rekonstrukce budov - povrchové úpravy stavebních objektů klasickými omítkami - omítkami ze suchých ...

Nákladní doprava: - vnitrostátní - do 28t. Zemní práce.

Stavební firma. Provádíme stavby, změny staveb (opravy, rekonstrukce) a odstraňování staveb: - veškeré ZEDNICKÉ práce - výkopové a zemní práce, betonáže a pod. - fasády, ZATEPLOVÁNÍ STAVEB, BUDOV, tepelná izolace - podřezání zdiva - SÁDROKARTONOVÉ KONSTRUKCE včetně PROTIPOŽÁRNÍCH - DLAŽBY, suché podlahy, plovoucí podlahy - OBKLADY, ...

Zednické, bourací a výkopové práce.

Výstavba bytových i nebytových objektů na klíč. Zednické, obkladačské, instalatérské, malířské, natěračské a truhlářské práce.

Pokládka - dlažba zámková, žulová - betonové obrubníky - zatravňovací dlaždice Realizace - zahrady - kobercové trávníky.

Kontejnerová doprava. Výkopové práce. Stavební práce.