Kovářství není řemeslem minulosti. Moderní kovářské práce dokážou vykouzlit nádherné výrobky, a to jak v případě ručního, tak v případě strojního kování. Umělecké, klasické, zápustkové či jiné druhy kování patří mezi základní způsoby tváření kovů i dnes.

Umělecké kovářství: - mříže - branky - zábradlí

Řemesla: - kovářství - platnéřství

Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků Umělecko-řemeslné zpracování kovů

- zámečnické práce - kovář, podkovář

Umělecké kovářství, podkovářství. Návrhy, realizace, internetový obchod, prodej, eshop: - kovaný nábytek - interiérová a exteriérová zábradlí, brány, ploty, mříže - specializace - kovová figurální plastika.

Cestovní agentura. Doprava. Zámečnictví a kovářství.

Umělecké kovářství a zámečnictví. Výroba: - brány - oplocení - zábradlí - mříže Veškeré kovářské práce. Výroba lehkých kovových konstrukcí: - schodiště - přístřešky - stavební prvky Výroba z nerezové oceli. - opravy - rekonstrukce - restaurování kovových výrobků. Oplocení s výplní z plastových plotovek Traplast.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE: - umělecké kovářství ( interiéry i exteriéry ) NÁVRH, VÝROBA, MONTÁŽ: - plastická písmena a loga - reklamní tabule ( včetně konstrukcí a upevnění ) - světelné a nesvětelné výstrče - řezaná a tištěná grafika - bannery ( plachty ) tištěné i řezané - polepy aut, autobusů, výloh a motocyklů - světelná panely, výstrče, ...