Kovářství není řemeslem minulosti. Moderní kovářské práce dokážou vykouzlit nádherné výrobky, a to jak v případě ručního, tak v případě strojního kování. Umělecké, klasické, zápustkové či jiné druhy kování patří mezi základní způsoby tváření kovů i dnes.

Společnost EKA - KOMPLET s.r.o. se zabývá komplexním řešením v oblasti stavebních prací, zámečnické výroby, kovoobrábění. Také disponujeme vlastní autodopravou a autoopravnou. Stavební práce: Rekonstrukce bytů a domů Plzeň - v této oblasti zajišťujeme kompletní služby pro stavbu nebo rekonstrukci domů, kanceláří, výrobních hal apod. ...

Činnost: - kovářské, zámečnické práce výtvarného charakteru (zábradlí, interiérové prvky) - tepané práce v mědi, tombaku.

Činnost: - umělecké zpracování kovů - kovářské práce - kovolitecké práce - restaurování kovových prvků.

Zámečnictví, kovářství. Výroba: - ploty - zábradlí - grily - umělecké předměty - nábytek. Svařování kovů.

Zabýváme se zápustkovým a volným kováním.

Zámečnictví, kovovýroba: - ocelové konstrukce - mříže - vrata, ploty Práce: - klempířské - umělecké kovářství

Práce: -umělecké kovářství

Zakázková výroba - zábradlí - ploty - brány - mříže - krbové nářadí Řemesla, služby - umělecké kovářství

Práce, řemeslo: -umělecký kovář. -zámečnictví.

Kovářství. Výroba: -kované mříže, brány a rošty do krbů -krbové nářadí -mříže do oken, dveří -svícny.

Kovářský atelier Železný drak Zakázková výroba tradičních i netradičních kovaných výrobků, interiérových i exteriérových kovových objektů převážně uměleckého charakteru, ručně kovaných stylových špěrků z nerezové oceli za použití tradičních kovářských technologií.

Kovoobrábění - kovovýroba /frézování, soustružení, vrtání, broušení/ Zámečnické a kovářské práce /ocelové konstrukce, volné a zápustkové kování, kovářské práce na zakázku/

Kovovýroba. Výroba, dodávka: - městský mobiliář: - lavičky, stojany, svítidla, přístřešky. Kovářské práce. Kovářství.

Kovář. Umělecké kovářství a zámečnictví. Kovotepectví. Opravy historických předmětů z kovu. Výroba: -mříže -vrata, vrátka -hradby -zábradlí -krbové doplňky -svítidla (svícny, lampy) -kování vrat a oken (štítky, kliky, panty) -kovaný nábytek -ostření nářadí a ostatní kovářské práce dle dohody. Pouze zakázková práce.

Veškeré kovářské práce. Umělecko-kovářské práce. Práce na zakázku-dle přání: -ploty -vrata -ozdobné mříže -svícny -vybavení ke krbům -kování dveří-kliky, panty -kostelní kříže na věže -brány k historickým objektům. Klasická stará kovářská práce.

Kovářství a zámečnictví. Výroba: -vjezdové brány -plotové díly -zábradlí -kované mříže -kované polotovary. Zakázková kovovýroba. Prodej kovových polotovarů.

Zbůch: -zakázkové truhlářské práce -výroba zahradních chatek a stánků -pořez kulatiny-katr -prodej řeziva-dřevo, palubky -kovovýroba-dle požadavku zákazníka -broušení katrových i kotoučových pil -kovářské práce-mříže -umělecké kovářské práce -dopravní pásy-lepení, svařování Prodej, servis: -elektrické ruční nářadí AEG.

Kovářské práce: -restaurátorské práce -ozdobné kování oken -ozdobné kování dveří -příslušenství ke krbům -zakázková výroba -výroba vrat a plotů -výroba schodišť.