Kovářství není řemeslem minulosti. Moderní kovářské práce dokážou vykouzlit nádherné výrobky, a to jak v případě ručního, tak v případě strojního kování. Umělecké, klasické, zápustkové či jiné druhy kování patří mezi základní způsoby tváření kovů i dnes.

Rodinná firma Václav Kaizr se sídlem v Kladně se již od roku 1990 zabývá činností v oblasti kovovýroby. V rámci našich služeb se specializujeme především na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, zámečnické práce, klempířské práce, umělecké kovářství a prodej vlastních výrobků. Současně se zabýváme také prodejem hutního materiálu. Jsme držiteli ...

Ručně kované ploty, vjezdové a posuvné brány či branky. Vyrábíme kované zábradlí a oplocení na míru v historickém i moderním zpracování.

Poskytuji komplexní kovovýrobní a kovářské služby. Vyrábím užité kované produkty typu ploty, mříže, schodiště či nábytek po kovové konstrukce. Věnuji se autorskému ztvárnění kovaných solitérů do interiéry i exteriéru, které kombinuji s přírodními materiály jako je dřevo, kůže či skleněné fragmenty.

Firma IBEKOV - Ivo Böhm se od svého počátku zaměřuje na kovářskou a zámečnickou výrobu. Dále také provádíme restaurátorské práce a věnujeme se kovoobrábění. Mezi naše výrobky patří kliky a kování, ploty, vrata, zábradlí, mříže a další zámečnické produkty. Naleznete nás v obci Černuc, okres Kladno. Práce, řemeslo: - zámečnictví, zámečník - ...

Práce, řemeslo: - zámečník, zámečnictví - kovářské

Práce: - zámečnické - kovářské - podkovářské.

Autodoprava - přeprava osob a věcí - dodávková doprava. Zámečnické práce - zakázková výroba - lisování - soustružení - frézování. Kovářské práce - výroba ploty, mříže, brány.

Umělecké kovářství a zámečnictví. Výroba - vrata, ploty, zábradlí, mříže - nábytek - bytové a interiérové doplňky - grily.

Práce: - kovář, podkovář - kování koní.

Sériová výroba - CNC kovoobráběnívrtání - CNC frézování - svařování - lisování, dělení materiálu - stříhání plechu - CNC ohýbání trubek a drátů Kovářství.

Práce: - umělecké kovářství - zámečnictví - svařování, ostření nástrojů

Výroba - kované mříže - brány a vrata - dekorace - ploty - kovářství i uměleckévýroba - zvony

Umělecké kovářství, zámečnictví: - brány - ploty - zábradlí - krbové nářadí - svícny - oplocení.

Kovářství, výroba: - ražba mincí, předvádění ražby v dobových kostýmech - kované ploty, mříže, zábradlí - kované ozdoby.

Umělecké kovářství, výroba - kovaná vrata, ploty, mříže, nábytek.

Kovářství. Práce: - kovářské - zámečnické.

Umělecké kovářství. Práce: - kovářské.

Umělecké kovářství s dlouholetou rodinou tradicí.Vše je ručně kované tradiční technikou, každý kus je jedinečný originál. Kombinace s různými materiály (sklo, keramika, dřevo, kámen). Výroba podle vašich představ nebo předloh. Kované brány, ploty. Veškeré ozdobné věci do domácnosti. Vinotéky.

Kovářsví a zámečnictví. Výroba - kovové brány, ploty - mříže, zábradlí.

Umělecké kovářství KOV-BOYS. Výroba - kovaná zábradlí - brány, vrata, ploty, mříže.