Lisování je základ pro strojní technologie, jako je zápustkové kování, tváření za studena i za tepla a mnohé další důležité operace s materiály. Využijte proto služeb firem pracující s lehkými a těžkými lisy s využitím kovových i nekovových materiálů.

Zámečnictví. Kovoobrábění: -lisování -frézování -vrtání -soustružení.

Výroba a montáž: -ocelové konstrukce a haly -opláštění stěn -střešní pláště -zateplení -výroba a kompletace zámečnických výrobků -práce na ohraňovacím lisu 125 t v délce 3 m. Autojeřábnické práce AD** 20 T.

Naše firma se zabývá: - výrobou z plastů vstřikováním - automatizací výroby a servisem vstřikovacích strojů na plasty. Nákup a prodej: - plastového odpadu a regranulátů. Servis vstřikovacích lisů. Prodej náhradních dílů na vstřikovací lisy. Prodej a servis vstřikovacích lisů.

Výroba: - elektrotechnická zařízení - nástroje a přípravky - formy a lisování platických hmot. - elektromagnety Oprava: - mechanických a elektrotechnických výrobků.

Služby, montáž, svařování, lisování: -lisování kovů a plechů pro automobilový průmyslu -lisování na automatických lisech od 100 do 1200 tun* s postupovými nástroji -lisování na jednoúčelových lisech od 75 do 400 tun -svařovací poloautomaty -svařovací kleště -svařovací roboty MIG, MAG

Velkoobchod: kovové materiály a výrobky Výroba nemotorových vozíků. Lisování dílů na výstředníkových lisech o výkonech 25T-250T. Svařování Kovoobrábění Odjehlování dílů ve vibračních zařízeních Soustružení Frézování Zámečnické práce

VÝROBA, PRODEJ: Svítidla: - křišťálová ověsová - smaltová (vysoký smalt) - lustry i moderní - montury-kovové díly ke svítidlům - lustrové díly Výroba i na zakázku. Vybavování interiérů svítidly (hotely, divadla, sály). Broušení, leštění, lisování kovů. Kovotlačení. Kovovýroba.

Výroba forem pro tvarování výlisků z fólií PVC, PET, flokáž a PSH v síle 0, 2 mm - 3 mm metodou vakuového i přetlakového pozitivního a negativního tvarování, včetně mechanického předtvarování.

Zámečnictví. Kovovýroba.Strojní a stavební zámečnictví, výroba z nerezu, sváření obal.elektrodou, CO2, TIG, bodové sváření, plamenem, pájení na měko na tvrdo, soustružení, frézování, broušení na plocho, zakružování plechů, profilů, lisování, řezání pás.pila, kartáčování, broušení, leštění nerez, mosaz+zakázková výroba.

Výroba: -plasty -nástrojárna -dvoukomponentní lisování -výlisky a mechové gumy -tamponový tisk -ultrazvukové svařování -montáže skupin -certifikát ISO/TS 16949:2002, ISO 14001 -vstřikování plastů, formy, plastové výlisky.

Kovovýroba, výroba na zakázku: - zámečnické a lisařské práce - prodej dýnek hluboce a mírně klenutých, žlab.háků, střešních sněhových zábran, okapových spon - výroba plotových rámu a žebérkového pletiva, bran a branek - CNC obrábění.

MĚŘÍCÍ TECHNIKA - Digitální odměřování polohy – výroba magnetických snímačů polohy, rotačních snímačů, digitálních indikací polohy, PC interfaců. Dodávky lineárních optických snímačů polohy, potenciometrických snímačů, měřících sond. Volba vhodného typu odměřování pro frézky, soustruhy, brusky, pily, vyjiskřovací stroje, měřící přístroje atd. ...

Kovovýroba: - speciální kovové přepravní palety a vozíky. Práce: - strojní obrábění - lisování - přesné vypalování.

Výrobní areál: 69651 Kostelec, areál ZD (provozovna). Kovovýroba: -svařování -CNC ohraňování a plazmové dělení -lisování -stříhání -soustružení. Výroba, prodej: -kovové přepravní palety, boxy -kontejnery -kovové konstrukce -zakázková výroba. Technické vybavení společnosti určuje rozsah i kvalitu práce: -CNC ohraňovací lis ...

Zámečnictví, strojírenství. Práce: - lisování - tváření - obrábění - tryskání - soustružení - lakování - svařování.

Výrobní závod. Výroba a prodej: -osvětlovací technika-svítidla, světla, Lampy: -bytová -uliční -zahradní, parková -průmyslová-nevýbušná, speciální -světlomety -žárovková, výbojková, zářivková -interiérová, exteriérová -náhradní díly a doplňky. Prodej: -světelné zdroje -světelné stožáry a sloupy -svítidla a výrobky ...

Zámečnictví a nástrojářství Frézařské práce na stroji FA 3U Zinkování - cínování - stříbření Svařování elektřinou a CO2 Lisování do tlačné síly 32t

Zakázková kovovýroba, výlisky z plechů a kovů, výroba kovových součástek, vrtání, svařování, frézování, lisování, zakázková výroba lisovacích nástrojů. Tepelná izolace reaktorů, potrubí, kotelen, výměníkových stanic, absorberů, atd. Naše služby: - izolatérství - kovovýroba - montáž - konzultace - půjčovna strojů - rozvoz ...

Výroba, slévárna: -odlitky ze slitin zinku metodou tlakového lití -formy pro tlakové lití -odlitky technologií vysokotlakého lití Dokončovací operace: -cídění -omílání -obrábění -lakování práškovou barvou RAL -pokovení Konstrukce a výroba forem: -vlastní návrh a konstrukce odlitku, návrh technologie lití -konstrukce ...

Obráběčství. Návrhy, výroba, povrchové úpravy: - polotovary pro kovovou bižuterii - kovové bižuterní komponenty: - kotlíkové řetězy pro šatony - našívací kotlíky pro šatony - nástroje a výrobky technického a užitného charakteru.

Kovovýroba: -díly. Práce: -soustružnické -frézařské -brusičské -opracování plechů na CNC* strojích. Lisování: -termoplasty -technická pryž.

Zámečnictví: -lisařské práce -kování na válendy s úložným prostorem -drobné zámečnictví.

Služba družstvo invalidů. Pult centrální ochrany. Fyzická ostraha. Lisování plastů. Dodávka pro zdravotnictví - přikrývky, jejich šití. Firma je držitelem ISO ČSN EN 9001:2001.

Výroba: -volnoběžky na jízdní kola. Povrchové úpravy kovů: -galvanické chromování a zinkování, niklování. Zakázková strojírenská výroba: -lisování -soustružení -tepelná úprava kovů.

Výroba, práce, řemeslo: - zpracování plechů na CNC strojích - řezání laserem - vysekávání, nýtování, děrování plechů - lisování plechů.