Nástrojářské práce

(záznamy 76/100 z 1477)  strana 4 / 60

Nástrojářské služby zahrnují soustružení, řezání, frézování, měření, broušení, ostření a jiné úkony. Součástí služeb je i výroba nástrojů potřebných ve výrobě a průmyslu, jako je měřící technika, střižné nástroje, vrtací zařízení a ohýbací nástroje.Tyrolit CEE, k.s.

Tyrolit CEE, k.s.

Dodávka. - nástroje na míru - brusné, rozbrušovací, řezné, vrtací a orovnávací nástroje - nástroje a stroje pro stavební průmysl - brusivo.

Modynas, s.r.o.

Modynas, s.r.o.

Výroba, práce: - formy pro lisování plastů do velikosti 600×600 mm - střižné nástroje - přesné strojní součásti - konstrukční celky - kovovýroba - obrábění, frézování - sváření - broušení - povrchové úpravy (černění, eloxování, nikl, chrom)

KOVO HB, s.r.o.

KOVO HB, s.r.o.

Výroba: -domácí potřeby -obor kuchyňka (formičky, zavařovací hrnce, louskáčky) -lisované plechové díly -nástroje na stříhání, ohýbání a tažení plechu -svařované ocelové a nerezové konstrukce -tryskání nerezových povrchů (BALOTINA) -lakování práškovými barvami (KOMAXIT).

Pavel Leier

Pavel Leier

Zámečnictví, nástrojářství. Výroba historických replik zbraní a zbroje.

V.M.Kovo, s.r.o.

V.M.Kovo, s.r.o.

-Výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů Obráběčství Zámečnictví, nástrojářství Opravy silničních vozidel

VBF s.r.o. VBF – výroba vyfukovacích forem

VBF s.r.o. VBF – výroba vyfukovacích forem

Výroba nástrojů a forem, formy na vyfukování plastů. Formy na výrobu z předlisku (prefomy): -rotační vyfukovací automaty-SIDEL, KRONES, KRUPP, SMI.. -lineární vyfukovací automaty-ADS, KOSME, SIPA, SIDE, MAG PLASTIC... -poloautomaty-STECA, FAST, NATEX.. Formy pro výrobu vstřikováním: -vstřikovací formy-AOKI, NISSEL.. Formy pro technologi ...

MESgroup Czech s.r.o.

MESgroup Czech s.r.o.

Zajišťujeme včasné a kvalitní dodávky strojírenských výrobků pro naše tuzemské i zahraniční obchodní partnery. Zaměřujeme se na frézování, soustružení, vrtání, řezání a tváření závitů, řezání a popisování CO2 Laserem, CNC děrování, stříhání a niblování plechů, ohýbání, ohraňování a lisování plechů, gravírování, řezání a zpracování Al profilů, ...

Nástroje Praha s.r.o.

Nástroje Praha s.r.o.

Nástrojárna je zaměřena na výrobu: - lisovacích nástrojů na plech - forem na vstřikování plastů - forem na tlakové lití hliníku a zinku - přípravků - jednoúčelových zařízení.

SORVE CZ s.r.o.

SORVE CZ s.r.o.

Kovoobrábění, kovovýroba. Nástrojárna. Výroba: - plastových a pryžových výrobků - vstřikovací formy - střižné nástroje - CNC obrábění - montážní přípravky, díly.

PILANA NÁSTROJÁRNA, spol. s r.o.

PILANA NÁSTROJÁRNA, spol. s r.o.

Konstrukce a výroba: - speciální nástroje na kov a plasty - extruzních nástrojů na plasty. Extruze plastů. Výroba: - konstrukce a výroba vstřikovacích forem. Práce: -soustružení, frézování a broušení kovů.

Radim Šuráň

Radim Šuráň

Nástrojárna, výroba: - formy pro vstřikování plastů a pryže - nástroje pro zpracování plechů - strojní součásti Provádíme opravy forem a nástrojů.

MEZ, a.s.

MEZ, a.s.

Návrh, vývoj, konstrukce, výroba, dodávky, rozvoz, servis, opravy, repase: -elektromotory, pohony pro výtahové, obráběcí stroje, válečkové tratě -generátory (civilní, vojenské, elektrocentrály) -pohon plyn nebo benzin), civilní i vojenská -kalová čerpadla, kalová míchadla (např. pro ČOV*, kejdu, k homogenizaci tekutin, ...

WASTRO strojírenská s.r.o.

WASTRO strojírenská s.r.o.

Strojírny - lisování kovů za studena, frézování CNC (řízení počítačem), - svařování - nástrojářská výroba.

VSP-KOVO s.r.o.

VSP-KOVO s.r.o.

Výroba: -strojírenská -stroje a přípravky -kovoobrábění, nástrojářství.

KOVOSREAL s.r.o.

KOVOSREAL s.r.o.

Práce: -výroba CNC -zpracování plechů -výroba polotovarů -prášková lakovna -nástrojárna

Martin Chramosta

Martin Chramosta

Pronájem plošin Pardubice Zabýváme se pronájmem vysokozdvižných (montážních) plošin Provádíme kompletní servis venkovní reklamy Dále provádíme za pomocí plošin: montáž a údržbu veřejného osvětlení, vánoční výzdoby, natěračské práce, řezání stromů, shazování sněhu ze střech budov a jiné

IPMA Česko s.r.o.

IPMA Česko s.r.o.

Služby: - návrhy a vývoj v oblasti tváření plechových dílů v sektoru automobilového průmyslu - engineering - naplánování jednotlivých částí výrobního procesu - projektový management - konrola, koordinace výroby, zkoušky kvality - tooling - údržbářské práce, údržba nářadí - dodatečné práce na dílech - elektrotechnika.

Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s r.o.

Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s r.o.

Nástrojárna. Vývoj a výroba: - prototypové a sériové formy pro automobilový průmysl do hmotnosti 20 t pro vstřikování: - interiérových dílů - exteriérových dílů. Lisovna. Systémový dodavatel plastových dílů pro montážní linky výrobců automobilů.

Ing. Bronislav Neduchal

Ing. Bronislav Neduchal

Tel. nefunguje. Není možné dohledat nový. Zámečnictví, zámečník. Nástrojářské práce. Kovoobrábění.

EMUGE s.r.o.

EMUGE s.r.o.

Výroba, prodej, práce: - speciální závitořezné nástroje - upínací technika - kovoobrábění.

Plastiform, s.r.o.

Plastiform, s.r.o.

Návrh, vývoj preformem pro výrobu PET obalů - preformy - prototyping. Výroba: - adresa: U masokombinátu 1242, 293 06 Kosmonosy

Hynek Dobiáš

Hynek Dobiáš

Zámečnictví. Jsme strojírenská firma ze Zlínska, která nabízí kooperaci v oblasti svařování. Svařujeme metodou MIG, MAG a TIG strojní součásti, plechové prvky, jacklové profily atd. (ocel, nerez, dural) Provádíme sériovou i kusovou výrobu.

SPACES s.r.o.

SPACES s.r.o.

Návrhy, projekce, projektování, výroba: -plastikářské formy pro vstřikování, vyfukování. Výroba: -plastové obaly pro průmysl: -kosmetický, farmaceutický, chemický -plastové láhve, dózy.

Komaxo, s.r.o.

Komaxo, s.r.o.

Nástrojárna Komaxo sídlí ve středu obce Zvěřínek, která se nachází na půli cesty mezi Sadskou a městem Nymburk.

(záznamy 76/100 z 1477)  strana 4 / 60