Nástrojářské služby zahrnují soustružení, řezání, frézování, měření, broušení, ostření a jiné úkony. Součástí služeb je i výroba nástrojů potřebných ve výrobě a průmyslu, jako je měřící technika, střižné nástroje, vrtací zařízení a ohýbací nástroje.

Výroba: - nástrojů, vstřikovacích forem, rukojetí zahradního nářadí a ostřičů lyží, autodoplňky Vstřikování a lisování plastů.

Činnost: - nástrojárna - lisovna - drátové řezání

Zámečnictví, nástrojářství. Nerez zábradlí, branky, ploty.

Výroba forem pro technickou pryž, polotovarů pro formy na lisování plastů a kol pro ozubené řemeny.

IRISA, výrobní družstvo ve Vsetíně, se specializuje na zpracování termoplastických hmot vstřikováním a vakuovým tvarováním, úpravu povrchu výlisků potiskem nebo vakuovým pokovováním. Vstřikování plastů - technické výlisky pro automobilový průmysl - vzhledové výlisky pro automobilový průmysl - moderní stroje o uzavírací síle 30-4200 kN, ...

Společnost KAPA Zlín, spol. s r.o. se věnuje vývoji a výrobě forem pro zpracování PUR pěny a galvanoforem. Výroba je zaměřena např. na maskovací šablony pro světlomety a různé díly z kompozitních materiálů na zakázku. Podstatnou část produkce tvoří kancelářský, sedací nábytek a komponenty na konferenční a pracovní židle i kancelářská ...

Výroba: - forem na gumové produkty, plast a tlakové lití hliníku. Oprava, údržba forem. Konstrukce, programování, modelování.

Práce, řemeslo: - stavební zámečnictví - nástrojářství Výroba: - mříže - oplocení

Nástrojárna, výroba, opravy: - formy, forem. Práce: - CNC frézování - EDM obrábění - leštění - mikronavařování - broušení - lisování plastů.

Výroba, prodej: - frézy pro výrobu forem - frézy univerzální - nástroje pro obrábění grafitu - vrtáky stupňovité a tvarové.

Výroba: -formy na vstřikovací, lisovací, vytlačovací a vulkanizační stroje -obuvnické a technické formy -odlévací modely. Výroba forem: - třískových obráběním na CNC strojích - odléváním ze slitiny hliníku na model a vytvrzením odlitku - elektroerozivním obráběním - hloubením. Zpracování modelářských podkladů. Digitalizace ve ...

Dodavatel: -díly jednoúčelových strojů a nástrojů pro automobilový průmysl. Výroba: -nástroje -formy. Práce, kovovýroba: -CNC obrábění kovů -elektroerozivní hloubení a řezání drátem.

Nástrojářství. Strojní zámečnictví. CNC technologie: - CNC elektroerozivní obrábění. Výroba: - zámky - kování.

Výroba, lisovna, lisování: - plastové díly pro automobilový, potravinářský, elektrotechnický a stavební průmysl Nástrojárna: - výroba forem

Nástrojárna. Výroba, kovovýroba: - vstřikovacích forem, boční díly chladičů automobilů - nástroje pro prostorově komplikované díly - díly chladičů - rozvody chladící kapaliny, vzduchu, paliva. Servis a údržba forem.

Nástrojářství: -zakázková výroba pilových pásů, kotoučů a katrových listů na dřevo. Servis, oprava: -pásových pil, pásové pily: -servis pilových pásů -svařování pásů -broušení, stelitování. Poradenství.

Servis – Transport – Technik a.s. v Napajedlích se zabývá výrobou přípravků a nástrojů a profesionální renovací historických vozidel. Sortiment výroby – nástrojárna: -kusová a malosériová výroba soustruhů, frézek, brusek a souřadnicových vyvrtávaček -vrtací, frézovací, soustružnické, kontrolní, montážní, sestavovací a svářecí přípravky.

Zámečnictví, nástrojářství. Výroba: - venkovní i vnitřní ocelové konstrukce výtahových šachet - výtahové šachty na klíč - různé druhy opláštění - ocelové konstrukce půdních nástaveb a vestaveb na rodinných i bytových domech. Rekonstrukce - výtahové šachty.

Jsme držitelem cetifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2008 vydaným společností Lloyd´s Register Quality Assurance. Nástrojárna, výroba a opravy: - kontrolní a měřící přípravky - lisovací nástroje pro tváření plechů - přesné součásti a náhradní díly (kusová výroba) - přípravky upínací, montážní, svařovací - zařízení na ofukování ...

Obráběčství Zámečnictví, nástrojářství

Strojní zámečnictví, zámečnické práce. Nástrojářství. Výroba: - štípacích nožů, nože na štípání kůže z vysoce jakostních zušlechtěných rakouských a německých ocelí: - pro koželužský průmysl, koželužny - pro obuvnický průmysl. Export, vývoz, prodej: - Evropa, Asie, Jižní a Střední Amerika.

Kovoobrábění, kovovýroba. Nástrojárna. Výroba: - plastových a pryžových výrobků - vstřikovací formy - střižné nástroje - CNC obrábění - montážní přípravky, díly.

Nástrojárna, výroba: - formy pro vstřikování plastů a pryže - nástroje pro zpracování plechů - strojní součásti Provádíme opravy forem a nástrojů.