Řemesla jsou tvořena z největší části strojírenskými pracemi. Mezi strojírenská řemesla je možné zařadit kovářství, brusičství, obráběcí práce, svářečské práce anebo zámečnické práce potřebné například při opravách domů nebo výrobě kovových součástí.

SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
Společnost SOKOV Sosnová, výrobní družstvo se zaměřuje na kovoobráběcí práce. Mezi námi poskytované služby patří konvenční a CNC obrábění, soustružení, třískové obrábění a také frézování. V nabídce máme také broušení a výrobu nástrojů. Vyrábíme z materiálů jako je mosaz, železo či nerez. Naleznete nás v obci Sosnová, okres Česká Lípa.
SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
Kobe CNC s.r.o., obrábění kovů, kovovýroba
Hlavní činností naší společnosti je obrábění kovů na CNC strojích, které jsme schopni provádět dle dodaných 2D a 3D dat. Provádíme sériovou i kusovou výrobu. Máme bohaté zkušenosti a soustředíme se na kvalitně odvedenou práci. Naše provozovna se nachází ve městě Uherský Brod.
Kobe CNC s.r.o., obrábění kovů, kovovýroba
Nástrojárna, řemesla: - soustružení - broušení - frézování - svařování

Kovovýroba - dodávka ručně a strojně obráběných prvků a celků.

Služby: - kovoobrábění - výroba dřevěný zahradní nábytek

Činnost: - broušením a leštěním kovů jako finální úprava v případě nerezových materiálů - broušení a leštění jako přípravu povrchu pro dekorativní chromování nebo jiné dekorativní povrchy

Zámečnictví. Výroba: - ocelová schodiště - zábradlí - brány

Činnost: - umělecké kovářství a zámečnictví

Kovovýroba: - svařování - soustružení - frézování - skružování

Výroba: - ocelové konstrukce mříže, vrata, ploty - příhradové ocelové konstrukce DECOTRUSS

Práce: -řezání otvorů do železobetonových konstrukcí

Práce: - vodoinstalatérské - topenářské - zednické - zámečnictví

Opracování, lakování: - plastové a kovové konstrukce

Prášková lakovna. Povrchová úprava kovů. Úprava kovů práškovými barvami.

Zámečnictví. Sklenářství. Zasklívání oken, výloh. Řezání skel, zrcadel. Broušení hran skla. Vrtání otvorů do skla. Zámečnické práce: -poštovní schránky -kovové mříže -zábradlí -ploty -ocelové konstrukce. Otevírání zabouchnutých dveří. Montáž: -zámky, kování, madla, mříže, bezpečnostní dveře.

Výroba, služby: - tlakové nádoby - svařování - broušení - obrábění - lisování, řezání

Zámečnictví, výroba: - zábradlí - městský mobiliář - brány - dětská hřiště

Výroba: - těžká vzduchotechnika - svařování ocelových konstrukcí

Předpovrchové a povrchové úpravy: -supersonické tryskání -klasické tryskání suchou cestou -pískování, tryskání tlakovou vodou -chemické čištění -mechanická příprava povrch -mobilní tryskání.

Pěstování: - žampiony Zámečnictví, výroba: - tenisové a volejbalové sloupky

Zámečnictví. Výroba a montáž: -ocelové konstrukce -ploty, oplocení a brány -ocelová schodiště, zábradlí -podesty -mříže a vrata -poklopy -vratové systémy -svářečské práce -montáže, demontáže průmyslových strojů.

Sklenářské práce: -zasklívání výkladních skříní, oken -práce v bytě zákazníka -rámování obrazů. Nabídka: -plastová okna a dveře -zrcadla -interiéry -reklama -foliopísmo. Zámečnické práce. Pískování skla. Reklamní práce: - polepy vozidel - velkoplošný tisk - výroba reklamních tabulí.

Zámečnictví Chaba. Montujeme bezpečnostní dveře, zámky, mříže, zabezpečení oken ABUS. Provádíme servis bezpečnostních dveří, opravy zámků, opravy, seřízení, podříznutí dveří, protipožární dveře.

Kovářství: - podkovářské práce - výroba mříží - dekorační předměty

Údržba a opravy - motorová vozidla Komplexní služby - kamerové systémy Plynoinstalační práce Montáž - solární systémy Topenářské práce Daňové poradenství Správa - majetek - nemovitosti Reklamní činnost Stavební práce Zámečnické práce