Řemesla jsou tvořena z největší části strojírenskými pracemi. Mezi strojírenská řemesla je možné zařadit kovářství, brusičství, obráběcí práce, svářečské práce anebo zámečnické práce potřebné například při opravách domů nebo výrobě kovových součástí.

SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
Společnost SOKOV Sosnová, výrobní družstvo se zaměřuje na kovoobráběcí práce. Mezi námi poskytované služby patří konvenční a CNC obrábění, soustružení, třískové obrábění a také frézování. V nabídce máme také broušení a výrobu nástrojů. Vyrábíme z materiálů jako je mosaz, železo či nerez. Naleznete nás v obci Sosnová, okres Česká Lípa.
SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
Kobe CNC s.r.o., obrábění kovů, kovovýroba
Hlavní činností naší společnosti je obrábění kovů na CNC strojích, které jsme schopni provádět dle dodaných 2D a 3D dat. Provádíme sériovou i kusovou výrobu. Máme bohaté zkušenosti a soustředíme se na kvalitně odvedenou práci. Naše provozovna se nachází ve městě Uherský Brod.
Kobe CNC s.r.o., obrábění kovů, kovovýroba
Autorizované stavitelství.. Rekonstrukce a opravy staveb, objektů. Výstavba jednoduché stavby. Stavby na klíč a přestavby: - rodinné domy, domky, byty - koupelny, interiéru bytů - půdní vestavby domů - ploty - střechy, fasády, lícové zdivo - garáže, nebytové prostory - kanceláře Práce: - zednické - instalatérské - ...

Konstrukce, výroba a dodávky pro vybavení lisoven: - lisovací nástroje - nástroje a díly pro prototypy - formy na plasty a formy pro tlakové lití - postupové, transferové a samostatné nástroje pro automobilový průmysl vč. vlastní konstrukce, simulací a výpočtů - formy pro vstřikování plastu - formy pro lití hliníku pod tlakem kovacích ...

Výroba - mříže - brány dřevěné a kovové - branky - garážová vrata - rolety Zajištění - kompletní projektová dokumentace a administrativa k bazénům - veškerá stavební řemesla - bazény Hydroizolace Výroba - parapety Výroba - ploty dřevěné a kovové - schody - zábradlí vnitřní a ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej, e-shop, internetový obchod hutního a spojovacího materiálu. Zámečnické práce.

Zámečnictví, kovovýroba: - ocelové konstrukce - zábradlí, mříže - garážová stání - renovace motocyklových veteránů.

Dodávka: - nástroje, měřidla pro lehký průmysl.

Půjčovna a prodej elektrického ručního nářadí a příslušenství, železářství a instalatérské potřeby. Jádrové vrtání a řezání do železobetonu a betonu. Půjčování elektrického nářadí značek: - Bosch, Hilti, Makita, Narex, Rubi, Sima, Stihl, Rems, Ridgid, Rothenberger, Fronius, Camac, Perles, NTC, Master, Enar, Kroll, Alko, aj.

Cílem společnosti TK Galvanoservis s. r. o. je provádět požadované povrchové úpravy na základě poptávek zákazníků a v souladu se získanými certifikáty v nejvyšší možné kvalitě. Společnost TK Galvanoservis s.r.o. se specializuje na povrchové úpravy již od svého začátku v roce 1997 TK Galvanoservis s.r.o. provádí povrchové úpravy pro komerční ...

Výroba - reklamní rámy a stojany z hliníkových profilů s použitím systému zaklapovacích lišt Frézování - soustružení Výroba - bantamové ráfky z hliníkové slitiny pro manipulační vozíky Svářečské práce Kovovýroba

Práce: - svářečské - zámečnické Montáž: - ocelové konstrukce - ocelové haly

Služby: - personální agentura

Činnost - návrhy a konstrukční řešení pro optolektronický a elektronický průmysl - obrábění, soustružení a frézování - kontstrukční návrhy převodníků a adaptérů. Pobočka: - adresa: Náchodská 529, 54101, Trutnov.

Činnost: - tryskání - řezání ocelových a železobetonových konstrukcí - sanace betonu - hydrodemolice.

Činnost - CNC obrábění - nástrojařská výroba.

Zabýváme se převážně stavebním zámečnictvím a kovovýrobou. Nabízíme přístřešky veřejné dopravy, zastávky a čekárny MHD, fotbalové střídačky i přístřešky na kola. Dále také zimní zahrady, fasády, stěny a atypické přestřešení bazénů z hliníku a PVC.

Výroba nástrojů pro přesné vystružování děr a speciálních upínačů

Služby: - povlakování Výzkum, vývoj: - tribologické vrstvy

Výroba - komponenty pro kolejová vozidla - nerezové svařence - stavební hliníkové konstrukce - svařování částí letadel. Činnost - svařování.

Pragoflorservis skladový areál. Poskytovatelé skladovacích prostor. PRONÁJEM/WAREHOUSING Pronájem areálu o rozloze ccs 24.000 m2 Dlouhodobý pronájem skladů Pronájem sklady Dlouhodobý pronájem - sklady Pronájem skladových prostor Dlouhodobý pronájem plochy Dlouhodobý pronájem kanceláře. Pronájem kancelářské prostory. Renovace ...

Praga Strašnice se zabývá: - strojní a zámečnickou výrobou - montážními pracemi - pronájmem kancelářských, dílenských a skladovacích prostor.

Projekce, výroba, montáž a servis: - mechanické systémy generální klíče. Poradenská a konzultační činnost v oblasti mechanických zabezpečovacích systémů pro úřady, banky, hotely školská, zdravotní a další zařízení.

Zámečnické práce. Nákladní doprava.

Činnost: - provoz solárních studií Prodej, montáž, servis: - solária