Zámečnická činnost zahrnuje instalace dveřních výplní a jejich opravy, výměny zámků, otevírání zabouchnutých bytů, vozidel a trezorů, osazení bezpečnostními prvky, instalace zavíracích systémů a další služby týkající se dveří, zámků a ochrany majetku.

Zámečnictví PM s.r.o. - bohaté zkušenosti v oboru
Zámečnictví PM s.r.o. jak již napovídá název nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti kovovýroby. Zaměřujeme se na zámečnickou a nástrojářskou výrobu, v které máme bohaté zkušenosti. Jsme flexibilní a dokážeme se rychle přizpůsobit požadavkům našich zákazníků. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Zámečnictví PM s.r.o. - bohaté zkušenosti v oboru
Provádění tesařských, zámečnických, železářských a stavebních prací.

Aluservis - opravy litých kol Svářečské práce Zámečnické práce Servis - nádrže Servis - klimatizace Výroba - klimatizace

Zakázkové kovářství a zámečnictví v oblasti stavebnictví mříže, ploty, vrata, portály, schodiště - překování nářadí

Nabízíme zámečnické práce. Zajišťujeme otevírání bytů i aut. Provozujeme montáže bezpečnostních dveří či zámků a vložek.

Zámečnictví - kovářství - kovovýroba, zakázková výroba a montáž - kované brány(včetně automatických pohonů), kované ploty, mříže, zábradlí a jiné kované doplňky. Kovové rámy bran, kovové ploty s výplní ocelovou, dřevěnou, plastovou.

Provádíme: topenářské práce, zámečnícke práce.

Otevíráme všechny zabouchnuté dveře. Naši pracovníci dokážou odemknout nejen zámky u bytových dveří, ale také u trezorů a aut. Mimo nonstop pohotovost nabízíme i běžné zámečnické služby.

Lakýrnické práce Malířské práce Elektroinstalační práce Topenářské práce Sádrokartonářské práce Obkladačské práce Zednické práce Zámečnické práce Vodoinstalační práce.

Nabídka zámečnických, lakýrnických, malířských a úklidových prací, montáže sádrokartonu, dodávek plastových oken a dveří.

Nabízíme volné kapcity : - stolařské, truhlářské práce - záměčnické práce - sádrokartonářské práce Místo pracoviště OLOMOUC !

Přeprava - stavební stroje Truhlářské práce Výroba - beton Inženýrská činnost Příprava - pozemní stavby Výstavba - sportovní stavby Výstavba - vodohospodářské stavby Zámečnické práce Výstavba - pozemní stavby bytové objekty, objekty pro školství, kulturu

Zámečnické práce. Zámečnictví, kovářství: - umělecko-řemeslné zpracování kovů - povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů - výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů.

Hlavní činností firmy NOVIS Praha s.r.o jsou veškeré stavební práce, které bezprostředně souvisejí s hydroizolací rovných a šikmých střech, teras a spodní stavby. Hydroizolační práce Klempířské a pokrývačské práce Tepelně izolační práce (zateplování fasád, střešních nástaveb a strojoven) Sklenářské práce (prosvětlení objektů přírodním ...

Tel.č.neověřeno Zámečnictví.

Komplexní NON-STOP havarijní servis, havarijní služba, Praha, střední Čechy. Služby: - instalatéři - elektrikáři - topenáři - plynaři - sklenáři - zámečníci - kanalizace - revize - kontroly - rekonstrukce.

Stavební a bourací a zemní práce zateplování fasád truhlářství a zámečnictví malíř, natěrač elektroinstalace, měření a regulace, hromosvody kominické práce ZTI - voda, kanalizace, plyn.

Provádíme komplexní i drobné opravy domů, bytů, chat či zahrad. Nabízíme elektronické zabezpečení objektů

Práce: -čištění okapů -stavební práce na komínech, na střechách -instalatérské práce -zámečnická výroba -stavba a rekonstrukce

Rekonstrukce bytů Stavební práce. Zámečnické práce. Vodoinstalatérské práce.

Výroba: - mříže - vrata - zábradlí - ploty. Zámečnické práce.

Velkoobchod, maloobchod: -garážová vrata -otevírače-garážová, zahradní vrata na dálkové ovládání -vodní čerpadla. Výroba: -garážová vrata -zahradní brány -ploty -výrobky-umělohmotné profily. Zakázková zámečnická výroba. Prodej: -umělohmotné profily -umělohmotné výrobky.

Restaurování uměleckých předmětů.

SAMSTEEL je ryze česká společnost, se zaměřením na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, schodišt, plotů, zábradlí a veškeré zámečnické činnosti.