Zámečnická činnost zahrnuje instalace dveřních výplní a jejich opravy, výměny zámků, otevírání zabouchnutých bytů, vozidel a trezorů, osazení bezpečnostními prvky, instalace zavíracích systémů a další služby týkající se dveří, zámků a ochrany majetku.

Zámečnictví PM s.r.o. - bohaté zkušenosti v oboru
Zámečnictví PM s.r.o. jak již napovídá název nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti kovovýroby. Zaměřujeme se na zámečnickou a nástrojářskou výrobu, v které máme bohaté zkušenosti. Jsme flexibilní a dokážeme se rychle přizpůsobit požadavkům našich zákazníků. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Zámečnictví PM s.r.o. - bohaté zkušenosti v oboru
Služby: -účetní -daňové -odkup pohledávek -fúze a akvizice Stavba, výstavba: -průmyslové stavby Práce: -rekonstrukce -zámečnictví -kovářství

Realizace staveb, zateplování budov. Zámečnické, svářečské a montážní práce.

Zámečnická pohotovost Praha - dojezd k otevření dveří do 60 minut – nedodržení limitu = sleva 30%, profesionální otevírání aut a bytů bez poškození dveří a vozu, nonstop dispečink. Zámečnický servis Praha.

Zateplování panelových a činžovních domů. Rekonstrukce společných prostor bytových objektů. Zámečnická výroba.

Výroba a instalace venkovních a interiérových zábradlí, schodišť, lávek, bran a dalších ocelových konstrukcí. Nabídka zámečnických prací.

Rychlé a spolehlivé otevírání zámků, aut, bytů a trezorů. Výměna vložek a zámků, montáž kování, opravy dveří. Zámečnická pohotovost nonstop Praha a okolí. Kompletní zámečnické práce, zabezpečení a jiné dle telefonické dohody.

Naše společnost provádí výstavby rodinných domů a staveb, rekonstrukce domů i bytů, koupelen a bytových jader. Stavební práce provádíme v Praze, v středočeském a jihočeském kraji. Dále nabízíme komplexní sortiment: - stavebních, obkladačských, zednických, topenářských, zámečnických, malířských a natěračských prací včetně ...

Komplexní služby: -výtahy (všechny typy) -nákladní plošiny -plošiny pro přepravu imobilních občanů -zdvihací zařízení. Kovovýroba: -tváření (stříhání, ohýbání, děrování) na CNC strojích: -ocelové a nerezové plechy. Stavební zámečnictví, výroba: -ocelové konstrukce -balkony -zábradlí. Výroba, obchod: -výtahové díly ...

Servisní středisko FAB. •výroba klíčů, auto-klíčů, moto-klíčů, dozických a tvarových klíčů •důlkových, specialních, čipových klíčů a auto-klíčů s čipem crypto •opravy vložek, auto-zámků •sjednocování vložek, tvorba systému centrálního a generálního klíče.

Truhlářské práce -topenářské -klempířské -pokrývačské -zámečnické -vodoinstalatérské

Výroba a prodej obalů pro: - potravinářství - farmaceutický průmysl - spotřební zboží - reklamní účely.

Práce: -tepelná, akustická izolace -chladová izolace -opláštění budov a hal -klempířské práce -zámečnické práce.

Zámečnictví. Montáž a servis bezpečnostních dveří, výroba klíčů a přístupových systémů.

Zámečnické a klempířské práce, zakázková kovovýroba.

Instalatérství, zámečnictví a topenářství. Služby rozvodu plynu, odpadů a tepla.

Výroba plotů, madel, zábradlí a vrat.

Zámečnictví, nástrojářství Montáž, opravy, revize a zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny

Zámečnictví a svařování. Opravy hliníkových a nerezových dílů a doplňků na auta nebo motorky - rozvody klimatizací - olejových van - stupaček - rámů - jiných dílů a zařízení.

Zámečnictví - bezpečnostní zámky, závory - automatické pohony vrat - poštovní schránky - klíče - systémy generálního klíče - opravy a sjednocování zámkových vložek

Výroba typové i atypické rozměry a montáž - ocelové protipožární dveře - protipožární prosklené stěny Zámečnictví

Zámečnictví Michal Jurčo - se zaměřuje na výrobu: - zakázková kovovýroba - zámečnické práce - vrata - brány - brány s pojezdem - oplocení - ploty - mříže - nerezová zábradlí - kovové schody, schodiště vnitřní i venkovní - drátěné programy - kovové prvky pro vybaveni kuchyní.

Zámečnictví, nástrojářství. Broušení pil na dřevo, nožů a fréz.

Zámečnické a svářečské práce.

Půjčovna, renovace, oprava: -historické automobily. -veteráni. Zámečnické práce.