Máte rádi noční život? Pak navštivte bar, hernu nebo noční klub, které nabízejí širokou nabídku alkoholických nápojů a míchaných drinků, taneční hudbu, striptérky a tanečnice, hostování DJ, hudební a taneční vystoupení, hazardní hry na výherních automatech

El Mojito Cafe-Coctail bar
Jsme koktejlový bar v centru Prahy, na jednom z nejkrásnějších míst hlavního města. Nabízíme jak drinky, tak velký výběr jídel. Máme v nabídce přes dvacet druhů mojito drinků. Přijďte k nám posedět, pobavit se s přáteli, u nás je o zábavu vždy postaráno.
Jazz and Blues Club Ungelt: - jazz klub - klubová pivnice

CASINO NETOPÝR PRAHA Střížkov HERNY- kasina, výherní hrací přístroje rulety, živá hra, loterie. NOČNÍ KLUBY, BARY, DISKOTÉKY – bary. RESTAURACE - restaurační zařízení.

Cocktail a music bar ZONE se nachází v původním kamenném sklepení a nadchne vás rodinnou atmosféru, jak personál, tak majitelé podniku pro Vás udělají vždy maximum. Jsme jeden z mála podniků, kde probíhají videoparty, takže si můžete nejen vychutnat skvělý koktejl, ale i později večer si zatančit na aktuální pop a r´n´b hity. Rádi vás uvítáme i v ...

Night club - relaxační služby ve společnosti inteligentních dívek - bar

Bar - alkoholické a nealkoholické nápoje

Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Ostatní odborné, vědecké a technické činnosti.

PALÁC LUCERNA LUCERNA VELKÝ SÁL - pořádání kulturních a společenských akcí. KINO LUCERNA - kancleář Vodičkova 36, Praha 1, tel. 736 431 503, 224 216 972. LUCERNA MUSIC BAR - kulturní akce. GALERIE LUCERNA - výstavy, konference. RESTAURACE MONARCHIE - gurmánská restaurace.

Společnost GELP se zabývá provozem a správou heren a kasín. Provozujeme přes 65 poboček po celé České republice s nabídkou herních kabinetů od společnosti Apollo games, Synot a iGaming a pracujeme na dalších.