Ochutnejte nabídku zelených čajů, bílých a černých čajů, červených a dodatečně fermentovaných Pu erh čajů v příjemném a uklidňujícím prostředí čajovny. Užijte si posezení s relaxační hudbou a vychutnejte si vodní dýmku v různých příchutích.

Čajovna - nabídka tradičních čajů, které jsou připravovány dle starých receptur a postupů - exotické pokrmy z říše Arabské i Japonské a čerstvé pochutiny.

Čajovna. Prodej mnoha druhů čajů, nečajů a orientálních pochutin, které si můžete dopřát k vodní dýmce s ovocným tabákem či kamínky. Fungujeme také jako čajovna na festivalech či rautech.

Rychlé občerstvení. Prodej: - domácí uzeniny - zabíjačkové výrobky.

Potraviny a bistro Na Husinci. Bistro: - elektronické šipky - kulečník - pořádání oslav - salónek do 15 míst. Maloobchod, prodej: - poraviny, smíšené zboží.

Rychlé občerstvení. Provozovna: - stánek u supermarketu GLOBUS - Těšínská, 74601 Opava.

Cukrárna. Maloobchod, prodej: - cukrovinky, zákusky - nápoje. Dorty na objednávku.

Večerka. Proidej: - potraviny, smíšené zboží.

Občerstvení, bufet. Výroba, prodej: - chlebíčky - zákusky - saláty. Centrála: - Hlavní 148/13, 74728 Štěpánkovice - tel: 553675672 - výroba a zpracování zemědělských produktů.

Ubytovna. Levné a nadstandardní ubytování v 2 lůžkových pokojích. Vybavení pokojů: - každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC, TV + SAT, možnost připojení na internet. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Objekt je 24 hodin střežen, vlastní parkoviště. Stravování: - bistro Decorka (přímo v objektu).

Bufet, kantýna, jídelna: - stravování.