Každý večírek, oslava nebo firemní akce se neobejde bez dobrého občerstvení! Využijte cateringových služeb, které zahrnují koktejly, rauty, recepce, bankety, coffebreaky, party a garden party, zabíjačkové a zvěřinové hody, galavečeře a pikniky.

RK Scéna s.r.o. - catering pro Vaše akce
Team Restaurace a kavárny Scéna Kroměříž pro vás zajistí cateringové služby. Pohoštění, občerstvení, teplé i studené rauty na akce všeho druhu - večírky, plesy, rodinné oslavy, firemní akce, svatby. Zajistíme jídlo, čepované a rozlévané nápoje, ale i kompletní inventář včetně dopravy na místo a zpět. Dle domluvy Vám bude k dispozici profesionální ...
RK Scéna s.r.o. - catering pro Vaše akce
Potrefená husa - restaurace - catering. Další provozovny: - adresa: Terronská 11/Verdunská 23, Praha 6 - Dejvice - Na Pankráci 129, Praha 4 - Pankrác.

Hard Rock Café - bar, restaurace, catering - snídaně, obědy, večeře.

Služby: - závodní stravování - školní stravování - rozvoz jídel do firem - provozování kantýn - catering

Česká jídelna Milan Babor Ostrava se zabývá výrobou a rozvozem klasických českých teplých jídel po celé Ostravě do firem, institucí a domácností. Na dobré a poctivé jídlo si můžete zajít také přímo do naší tradiční české jídelny a na vaše přání vám zajistíme také kvalitní cateringové služby. Česká jídelna Milan Babor Ostrava: - rozvoz ...

Společnost PVV, s.r.o. se zabývá pořádáním veletrhů, výstav, koncertů a jiných společenských či kulturních akcí. V prostorách kongresového centra IDEON máme pro tyty účely dispozici velký sál, malé sály, salonek a galerie s celkovou plochou 2 200m2. Konají se zde také festivaly, konference, kongresy, semináře, školení, plesy, firemní akce, ...

Služby IT -internetové připojení - servis PC - levné volání - optické připojení. Finanční poradenství - vedení účetnictví - úvěry, půjčky - pojištění. Služby - catering - výuka tance - organizace kulturních akcí.

Služby - catering - zajištění občerstvení na společenských akcích, rodinných oslavách atd.

BENCHMARK s.r.o. je event agentura, která zajistí vámi pořádanou akci jakéhokoliv druhu. Díky spolehlivosti členů týmu bude vše zajištěno k vaší 100% spokojenosti. Díky zkušenostem, které naše event agentura nasbírala jak v České republice, tak i v zahraničí, uspokojíme i náročného klienta.

Chystáte svatbu, oslavu narozenin, firemní posezení pro zaměstnance nebo jinou akci? Rádi pro vás zajistíme stylové občerstvení ve formě grill party. Ogrilujeme na dubovém a bukovém dřevě selátko, šťavnaté steaky z přeštického prasete, voňavé klobásky atd.. Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s GRILL PARTY "U Chasníka"

Studio MAT nabízí: Gastronomické služby: - vlastní provoz restaurace, barů a klubu - rauty konané, jak ve vlastních prostorách (až pro 400 osob), tak v prostorách dle přání zákazníků. Filmové a video projekce: - pro veřejnost - pracovní projekce (denní práce, tiskové konference, prezentace).

Hotel a restaurant Větruše poskytuje klidné a komfortní ubytování s unikátním výhledem na celé město Ústí nad Labem a okolní krajinu. Součástí hotelu je stylová restaurace, kde si můžete pochutnat na tradičních rakousko-uherských specialitách nebo posedět u sklenky vína. Náš hotel je také skvělým místem pro pořádání konferencí, kongresů, svateb ...

Cateringové služby - barmanská show (klasická, fire, UV) - tradiční a moderní koktejly - degustace - mobilní bary. Poradenství v oblasti gastronomie - komplexní realizace baru - výběr, zaškolení personálu a dlouhodobý coaching.

Bar, kavárna, restaurace: -denních menu a jídel i specialit domácí a zahraniční kuchyně -cateringové služby -snídaně.

Restaurace, kavárna - polévky, hotovky, minutky, saláty, teplý bar - týdenní menu - catering.

Služby: - bezpečnostní agentura - finanční poradenství - úklidové služby - catering

Restaurace a bar Udírna - catering - speciality jednoduché menu - penzion a hostel - stylové ubytování.

Restaurace, pizzerie: - domácí i zahraniční kuchyně - denní obědové menu - zeleninové saláty - domácí burgery - těstoviny - steaky - pizza - dezerty - nealkoholické nápoje - pivo, alkoholické nápoje - salonek, kapacita 40 osob - prosklená terasa, kapacita 40 osob - letní zahrádka. Služby: - rozvoz jídla - jídlo s ...

Výroba, rozvoz: - hotová jídla, obědy, denní menu - studená kuchyně (obložené mísy, chlebíčky) - pečená kuřata, krůty, kolena, kýty - cateringové služby.

Mobilní catering: - grilovaná kuřata, kolena, kachny.

Služby: - příprava firemních eventů, plesy, semináře, konference, teambuilding, večírky - kulturní akce - catering

Služby - piknikové koše - příprava pikniků.