Cukrárny a kavárny jsou ideální místo pro milovníky kávy a zákusků. Vychutnejte si caffe latte, expresso či cappucino z těch nejkvalitnějších kávových zrn a k nim si dopřejte výborné zákusky, dorty, bezlepkové pochoutky, chlebíčky, poháry a zmrzlinu.

Kavárna, cukrárna: - zákusky, palačinky, zmrzlina - chlebíčky - káva. Pizzerie: - pizza.

Restaurace a kavárna. Regionální kuchyně. Vepřové speciality z masa z vlastního chovu. Bezbariérový vstup.

RAW cukrárna Brno Vše, co u nás najdete, je 100% raw, 100% vegan, 100% bez cukru 100% bez lepku a na 101% s láskou dělané. Výroba zákusků přímo v naší provozovně. Čerstvé na každý den, ze sezonního ovoce Kvalitní surovin v RAW a BIO kvalitě Dorty na objednávku. Zajistíme RAW catering.

Cukrárna VENEZIA. Prodej: - zákusky, cukroví, cukrovinky, dorty - ovocné poháry, zmrzlinové poháry. Cukrářství. Cukrářská výroba na zakázku: - narozeninové dorty, stavební dorty - slané dorty - studené mísy. Pekařství, pekařská výroba.

Kavárna Haas - Antoniana Služby: -kavárna -cukrárna -míchané nealkoholické, alkoholické nápoje -mléčné koktejly.

Pohostinství: - denní menu - chlebíčky - koláče - káva.

Cukrárna a Lahůdky Týniště nad Orlicí Hledáte cukrárnu v Týništi nad Orlicí, kde Vám připraví krásný svatební dort či originální narozeninový dort pro děti? Navštivte nás! Naše cukrárna Vám nabízí dorty na zakázku - svatební dorty, narozeninové dorty, dorty k výročí, dorty k jubileu, svatební koláče a koláčky, zákusky, mini zákusky, vánoční i ...

Kavárna Restaurace - česká a mezinárodní kuchyně Prodej - charitativní keramické předměty

Celková kapacita penzionu ANDĚL je 9 dvojlůžkových pokojů – každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, TV, některé pokoje mají k dispozici letní terasu či možnost přistýlky. Kavárna s velkým dětským koutkem Finská sauna, masáže

COOL CAFE - kavárna - široký sortiment káv, nealkoholických i alkoholických nápojů, dezertů - dětský koutek.

Kavárna, pražírna kávy, tréninkové centrum, cukrárna.

Cukrářská dílna, výroba, cukrárna, kavárna: - dorty - zákusky - koláče, cukroví.