Jídelny nabízejí možnost, jak se pestře a levně stravovat. Poskytují svým strávníkům cenově výhodné obědové menu, možnost rozvozu obědů i rychlé občerstvení. Vybrat si můžete z teplých jídel, salátů, polévek, dezertů, baget i jídel tradiční české kuchyně.

Výroba: -hotové teplé pokrmy. Služby: -závodní stravování orientované na průmyslové podniky -stravování soukromých osob -veřejné stravování -catering.

Vývařovna. Služby: - celodenní strava pro uživatele charitních domovů - obědy pro zaměstnance a širokou veřejnost (možnost dovozu obědů) - rauty, slavnostní tabule pro různé příležitosti.

Organizace vykonává činnost střední školy a školní jídelny. Škola poskytuje čtyřleté denní studium zakončené maturitní zkouškou v oborech vzdělání Aplikovaná chemie a Přírodovědné lyceum. Školní jídelna zajišťuje přípravu a výdej stravy nejen pro vlastní školu, ale pro dalších šest školských zařízení. SPŠCH je fakultní školou Ostravské univerzity.

Základní škola. Mateřská škola - tel.: 596 711 417. Školní jídelna ZŠ - tel.: 595 700 558. Školní družina - tel.: 596 700 534.

Služby - závodní stravování - catering - provoz kantýn - prodejní automaty.

Gastronomické služby - catering - závodní a školní stravování - nápojové automaty, vybavení kantýn.

Základní škola. Mateřská škola. Školní družina. Školní klub. Školní jídelna: - telefon: 571640100.

Prodej, dodávka: - zdravá výživa - Pí-voda - regenerovaná, harmonizovaná a energetizovaná pitná voda - potraviny bez lepku - nesířené sušené plody - dia produkty - Bylinné Ajurvédské čaje a čajové koncentráty Dědka kořenáře - přírodní potravinové doplňky - okenní Mandaly - svíčky - svícny z přírodního kamene, solné lampy - kamínky a ...

Činnost: - kompletní služby školního i firemního závodního stravování - rozvoz jídla - catering

Restaurace. Jídelna: -VIP karty -denní menu -rozvoz jídel. Kavárna: po-pá 9-14

Nabízíme jídelní stravování pro firmy i jednotlivce. Zajišťujeme obědy a catering.

Prodej biopotravin. Jídelna - stravování v bio kvalitě a dle zásad racionální výživy.

Gastronomie, Závodní stravování, Školní stravování, Cateringové služby.

Provoz: - školní, závodní a veřejné jídelny.

Výroba, dodávky: - hotová jídla - catering - svatební hostiny - rodinné oslavy - závodní stravování.

Pohostinství: -závodní stravování, jídelna -rozvoz jídel pro firmy. Služby: -průmyslové čištění a všeobecný úklid -úklidové práce.