Jídelny nabízejí možnost, jak se pestře a levně stravovat. Poskytují svým strávníkům cenově výhodné obědové menu, možnost rozvozu obědů i rychlé občerstvení. Vybrat si můžete z teplých jídel, salátů, polévek, dezertů, baget i jídel tradiční české kuchyně.

Chata - ubytování - jídelna s plně vybaveným kuchyňským koutem.

Dům dětí a mládeže. Školní jídelna: tel.: 412 584 045 Školní družina: tel.: 412 584 365

Bistro, jídelna. Pivnice. Kavárna. Diskotéka. Prodejna potravin. Cateringové služby - pořádání oslav, rautů.

Rozvoz jídel - závodní stravování - veřejná jídelna Gastronomické služby

Služby: - celoroční stravování - jídla (5 druhů), teplá, studená kuchyně - stravování v místě - rozvoz pro firmy Provozy - Hradec Králové: Pražská 322 (ZVU -jídelna, kantýna) Přemyslova 1106 (Lesy ČR - jídelna, rozvoz jídel)

Provoz jídelny a restaurace Světozor.

Jídelna s týdenním závodním stravováním s výdejem od 11.00 hod, odpoledním prodejem hotových jídel. Nabízíme polotovary a jídla studené kuchyně. Vaříme a dovážíme jídlo externím odběratelům. Poctivá česká strava.

Výroba a prodej a distribuce masa a uzenin: -saláty -chlebíčky -obložené mísy -bagety -uzenářské a cukrářské výrobky -výrobky teplé kuchyně. Další služby: -závodní stravování -party servis -rauty s obsluhou a programem -doprava k odběratelům -svatby, jubilea.

Základní škola, mateřská škola, školní družina, školní jídelna.

Prodej, vlastní výroba: - saláty: - zeleninové - lahůdkové - rybí - vegetariánské - ovocné - grilovaná kuřata - smažené rybí filé - sojové a drůbeží karbanátky - nápoje Vlastní jídelna.

Závodní a jídelní stravování do 1000 jídel. Catering. Jídlo pro zaměstnance, balená strava Výběr ze 6 druhů, z toho denně 1 bezlepkové, 1 bezmasé, 1 fit. Rozvoz jídel po Brně a okolí od 1 do 300 jídel. Catering Brno a okolí: -dodávky občerstvení na společenské akce (rauty, bankety, večírky, školení, koktejly, barbecue, svatby, ...

Zpracujeme pro Vás podnikatelské záměry i projekty. Řešení financování. Vyřízení úvěrů podnikatelských i hypotečních pro právnické i fyzické osoby u bankovních ústavů včetně zvýhodněných záruk od ČMZRB pro rok 2015/2016. Na podporu malých firem do 50 zaměstanců nabízíme program Záruk k provozním i investičním úvěrům u ČMZRB a.s. bez ...

Chráněná dílna. Velkoobchod, výroba: -drogistické zboží. Veřejné stravování.

Stylová Valašská restaurace. Stravování. Jídelna - 70 míst. Pivnice - 50 míst. Myslivecký salonek - 12 míst. Krb, na kterém se často připravuje specialita zakladatele - Valašské ražničí. Venkovní posezení - 30 míst. Bohatý výběr místních specialit. Pořádání soukromých akcí (svatby, oslavy výročí, firemní akce, atd.).