Jídelny nabízejí možnost, jak se pestře a levně stravovat. Poskytují svým strávníkům cenově výhodné obědové menu, možnost rozvozu obědů i rychlé občerstvení. Vybrat si můžete z teplých jídel, salátů, polévek, dezertů, baget i jídel tradiční české kuchyně.

Ubytovací služby. Ubytovna s celoročním ubytováním v pokojích nebo apartmánu: - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky - apartmán pro 4 osoby obsahuje 2 přistýlky, možnost obsadit dva další dvoulůžkové pokoje u apartmánu a zvýšit kapacitu na 10 osob. Hostinská činnost: - restaurace, jídelna: - denní obědové ...

Závodní stravování - jídelna

Stravování v jídelně, jídelna. Rozvoz obědů, obědy. Výběr ze tří jídel, jídlo.

Jídelna a lahůdky. Výroba denně čerstvých jídel, chlebíčků, baget a jiných lahůdek.Pořádání oslav, rautů dle přání. Rozvoz jídel.

Majitel sítě firem ve východočeském kraji, jež se zabývají: -veřejným stravováním -školním stravováním -závodním stravováním -dalšími obory zahrnující restaurační služby pro volný čas nebo služby pořádané při zvláštních příležitostech. Catering. Vlastní počítačové a pokladní systémy.

Zábavné atrakce pro děti i dospělé, dětské párty: -nafukovací skluzavky -nafukovací skákací hrady -obří skládací trampolíny Služby: -provozujeme, prodáváme a zajišťujeme servis nápojových i potravinových automatů -provozujeme školní kantýny a bufety.

Hostinská činnost. Provoz jídelny.

Zemědělství. Rostlinná výroba: -tel.:583440131 -obiloviny, luskoviny, hořčice, řepka. Živočišná výroba: -tel.:583440163, 583440097 -mléko, jatečný skot, prasata. Zemědělské práce a služby. Oprava: -zemědělské stroje a technika. Závodní jídelna: -Štíty, náměstí Míru 38, tel.:583440167.

Řeznictví a uzenářství. Masna. Maloobchod, prodej: - vepřové a hovězí maso - masné výrobky - uzeniny - zabijačkové speciality. Jídelna, bufet: - denní menu.

Mateřská škola, školka. Školní jídelna - tel.: 595 174 853; 736 189 971.

Stravovací služby v segmentech průmyslu, administrativy, zdravotnictví, školství a armády.

-Správa a údržba nemovitostí Hostinská činnost