Jídelny nabízejí možnost, jak se pestře a levně stravovat. Poskytují svým strávníkům cenově výhodné obědové menu, možnost rozvozu obědů i rychlé občerstvení. Vybrat si můžete z teplých jídel, salátů, polévek, dezertů, baget i jídel tradiční české kuchyně.

Jídelna Plhák Bartošova čtvrť Zlín
Jídelna Plhák Vám již od roku 1997 nabízí kvalitní česká jídla a jejich rozvoz po celém Zlíně. Zákazníkům nabízí možnost cenově dostupného stravování s důrazem na jeho kvalitu a pestrost. Zajišťujeme levná jídla do firem i rozvozy obědů a zavítat k nám můžete také na polední menu. Náš sortiment je široký, pestrý a za nízké ceny. V denní nabídce ...
Bufet-Jídelna Montema Otrokovice www.jidelna-montema.cz
Bufet a jídelna Montema Otrokovice nabízí pravidelné obědy, denní obědové menu - nejen firemní stravování, ale i rychlé občerstvení pro hosty z okolí Zlína. Možnost platby stravenkami Sodexo, Gastrotour. Aktuální týdenní menu: Jídelna MONTEMA www.menicka.cz Vážení strávníci, zdražení našich jídel je bohužel způsobeno zavedením ...
Veřejná jídelna: -skvělá chlazená jídla za cenu bagety -stálá nabídka hlavních jídel -polévky, přílohy. Firemní, závodní stravování. Rozvoz jídel - nad 100 porcí. Výroba, distribuce: - chlazená jídla.

Pohostinství: -restaurace: -veřejné a závodní stravování -nekuřácký salonek - pořádání soukromých akcí.

Penzion: - ubytování - dvou až čtyřlůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení (WC a sprcha) - apartmány (pokoj je složený ze dvou ložnic, společné sociální zařízení). Stravování: - jídelna (strava pouze pro hosty penzionu).

Závodní stravování: - rozvoz jídel - stravování pečovatelských domů - školní stravování - nemocniční stravování. Ubytovací a stravovací centrum: - stravování v jídelně - výběr z 10 druhů jídel - rozvoz do firem i domácností - rozvoz chlazených jídel.

Závodní jídelna, vývařovna. Rozvod jídel, obědů: - rozvoz 3 druhy menu Uherské Hradiště, Kunovice, Staré Město a okolí - do firem a domácností -jídelna - kapacity 100 míst Pronájem prostor: -svatby, hostiny, školení, firemní, soukromé oslavy a akce, trachty, křtiny -kompletní cateringový servis .

Služby v oblasti stravování: Obědy v jídelně, obědy s dovozem, výroba studené kuchyně Oslavy, svatby - sál 120 míst. Provozovna: Družstevní - bývalé JZD Vlára, nyní průmyslová zóna Slavičín-Hrádek.

Výroba, prodej a distribuce: -jednoporcová hotová teplá, chlazená a mražená jídla -závodní stravování pro firmy a jejich zaměstnance -balení do misek nebo doprava v gastronádobách.

Stravování a rychlé občerstvení v jídelně.

Výroba: -hotové teplé pokrmy. Služby: -závodní stravování orientované na průmyslové podniky -stravování soukromých osob -veřejné stravování -catering.

Základní škola. Mateřská škola. Školní družina. Školní klub. Školní jídelna: - telefon: 571640100.

Pohostinství: -závodní stravování, jídelna -rozvoz jídel pro firmy. Služby: -průmyslové čištění a všeobecný úklid -úklidové práce.

Stylová Valašská restaurace. Stravování. Jídelna - 70 míst. Pivnice - 50 míst. Myslivecký salonek - 12 míst. Krb, na kterém se často připravuje specialita zakladatele - Valašské ražničí. Venkovní posezení - 30 míst. Bohatý výběr místních specialit. Pořádání soukromých akcí (svatby, oslavy výročí, firemní akce, atd.).

Služby: - závodní stravování - rozvoz, dovoz obědů pro firmy - pořádání firemních, rodinných a společenských akcí.

Jídelna - kapacita 30 míst: - zdravá jídla - 5 druhů vegetariánského menu a jedno jídlo masové - kombinace jídel s sebou. Zajišťujeme rozvoz jídel v Holešově a okolí do 10 km. Jídelníček na www.vegoska.cz . Maloobchod, prodej: -vegetariánská jídla -zdravá výživa: -celozrnné pečivo, zákusky, saláty, obložené housky -chlazené ...

Ubytovací služby. Ubytovna s celoročním ubytováním v pokojích nebo apartmánu: - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky - apartmán pro 4 osoby obsahuje 2 přistýlky, možnost obsadit dva další dvoulůžkové pokoje u apartmánu a zvýšit kapacitu na 10 osob. Hostinská činnost: - restaurace, jídelna: - denní obědové ...

Závodní stravování - jídelna

Zábavné atrakce pro děti i dospělé, dětské párty: -nafukovací skluzavky -nafukovací skákací hrady -obří skládací trampolíny Služby: -provozujeme, prodáváme a zajišťujeme servis nápojových i potravinových automatů -provozujeme školní kantýny a bufety.

-Správa a údržba nemovitostí Hostinská činnost

Základní škola. Školní družina: - telefon: 571619245. Školní jídelna: - telefon: 571619244.

Pohostinství: -pizzerie -možnost pronájmu prostor pro soukromé akce, oslavy: -kapacita 130 osob -salonek - 30-130 osob -BOWLING - kapacita 130 osob -CUKRÁRNA Po-Pá 11-16 -JÍDELNA Po-Pá 10-16 -denní menu -pořádání firemních a soukromích akcí, oslavy.