Stravování na cestách nejčastěji zajišťují motoresty. Rychlé občerství, tradiční česká jídla i zahraniční pokrmy a to včetně kvalitních nápojů, které na dlouhých cestách určitě osvěží a nabijí řidiče i posádku energií. Některé motoresty nabízí i ubytování.

Motorest. Ubytování. Restaurace.

Motorest: -ubytování v celodřevěných chatkách se 4 lůžky a vlastním sprchovým koutem a WC, nebo v šestilůžkovém apartmánu s vlastní koupelnou -restaurace.

Služby: -restaurace -ubytování -dovolená v Jižních Čechách.

Rekreační středisko: -vhodné pro školy v přírodě, hendikepované a tělesně postižené osoby, firmy, turisty, zájezdy, školení -kapacita ubytování 60 lůžek -celodenní stravování, polopenze -restaurace -tělocvična, klubovna, minigolf, volejbalové hřiště.

Služby: -společenský dům -závodní stravování -společenské akce 400 míst -plesy -svatby -večírky -rauty -pronájem sálů -kulturní dům Hlavatce 300 míst.

Ubytování,penzion: -3 dvoulůžkové pokoje -1 apartmán -sociální zařízení,WC**,sprchový kout, televize,rádio. Služby: -restaurace -svatby,rodinné oslavy,abiturienské večírky,firemní oslavy -klasická domácí kuchyně -zahradní terasa -možnost grilování -sauna -úschovna kol* -možnost ubytování se psem.

Motorest. Služby: -ubytování -restaurace.

Restaurant: -speciality naší a světové kuchyně -jihomoravská vína -budějovický BUDVAR.