Pivnice, hospody, vinárny, restaurace a další pohostinství zajišťují příjemné posezení spolu s dobrým jídlem a pitím. Mimo jiné se zaměřují i na rozvozy jídla, catering, přípravu poledního menu, sledování sportovních utkání anebo pořádání soukromých akcí.

Penzion ve stylu "ARMY" -komfortní ubytování -pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, Wi-Fi -restaurace -venkovní bazény V prostorách penzionu a jeho okolí je vystavena velká sbírka armádních zbraní, techniky a vybavení.

Penzion nabízí celoroční ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, LCD TV s českými programy a WiFi připojením. Celková kapacita objektu je 34 lůžek. Součástí penzionu je restaurace.

Restaurace - pivnice - salónek pro pořádání rodinných oslav a akcí.

Rodinná farma: Chov: - masný skot - ovce. Služby: - ubytování - hospůdka, tel.: 608 233 275

horská chata: -pokoje 2-8 osob teplá voda na pokojích sociální zařízení na patře -restaurace 70 míst -salonek 20 míst V létě zahrádka, gril, venkovní bazén. Pro ubytované hosty a hosty restaurace parkování zdarma.

Sportovně rekreační areál. Penzion, apartmány. Ubytování v Jizerských horách. Restaurace. V objektu apartmány možnost samostatného vaření. Vyjížďky na koních, tenisový kurt apod.

Penzion. Ubytování v Jizerských horách. Restaurace, bar*.

Hostinská činnost: - pivnice, hospoda. Herna. Provozování: - hrací automaty - kulečníky. Sázková kancelář.

Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru Hostinská činnost -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně ...

Pivovar KONRAD Vratislavice Výroba, prodej: -pivo Reichenberger obsah alkoholu: 3, 5% obj. Lahodné 8° světlé výčepní pivo se 3, 5% alkoholu, pro správné doplnění tekutin. -pivo Konrad 10° obsah alkoholu: 4% obj. Lahodné 10° světlé výčepní pivo se 4% alkoholu, pro správné doplnění tekutin. -pivo Konrad 11° obsah ...

Horská chata HUBERT. Ubytování. Penzion. Restaurace. Stylové prostředí.

Staročeská restaurace. Kapacita 40 míst. Čepované pivo KOZEL, chuťovky k pivu. Na objednávku grlivané uzené koleno s čerstvým křenem.

Rockový klub. Pořádání rockových koncertů. Pivnice, občerstvení : - teplé i studené nápoje - alko a nealkoholické - něco k pivu - klobása, utopenci, tlačenka, nakládaný hermelín.

Restaurace. Rozvoz: -pizza -hotová jídla -minutky -těstoviny -smažená jídla -přílohy -nápoje. Ubytování v penzionu: - kapacita 76 míst, dvou až pětilůžkové pokoje. Bar. Pivnice. Solárium.

Nabízíme domácí, převážně českou kuchyni, čtyři druhy točeného piva (Svijany, Plzeň...) a jiné radosti v podobě sladkostí pro děti i ostřejších nápojů pro dospělce.

Penzion Polevsko a hostinec Na křižovatce se nacházejí v obci Polevsko na okraji Lužických hor, nedaleko „Národního parku České Švýcarsko“. Jedná se o rozsáhlou turistickou oblast s možností využití jak letních, tak zimních sportů. Ubytovací kapacita našeho penzionu je 30 lůžek. Třída TOP ve 2 až 5lůžkových pokojích, každý pokoj má vlastní ...

The PUB Liberec je barem zbrusu nové generace, kde naleznete unikátní systém samoobslužných pivních výčepů na každém stole a největší bar v Liberci vůbec!!! Otevírací doba: Po - Pá 11.00 - 02.00 So 11.00 - 02.00 Ne 11.00 - 24.00