Lovecká chata Folmava
Restaurace Kočí Doksy
Restaurace Karla IV.

Výhodná polední menu, rozvozy jídel, gurmánské zážitky, speciality v jídelním lístku a mnoho dalšího zajišťují restaurační zařízení. Navštívit lze restaurace specializované na jednu kuchyni, například italské, francouzské, české, thajské nebo čínské.

Provozování Pensionu Calla. Ubytování a restaurace.

Hotel - 14 komfortních pokojů s koupelnou, WC a satelitní televizí - kapacita ubytování je 70 hostů Restaurace - mezinárodní a českoholanská kuchyně - terasa 45 míst

Nekuřácká hospoda - kapacita 40 míst - možnost pořádání akcí, oslav

Penzion: -kapacita 13lůžek -letní altán -gril -uzamykatelný přístřešek pro cyklisty a lyžaře -parkoviště -restaurace s krbem kapacita 34 míst -salonek kapacita 25 míst -nekuřácký salonek kapacita 16 míst -letní předzahrádka kapacita 30 míst.

Bar - alkoholické a nealkoholické nápoje Penzion - kapacita ubytování 3 třílůžkové pokoje - pokoje vybaveny vlastní koupelnou s WC, televizorem Restaurace - kapacita 42 míst - alkoholické a nealkoholické nápoje - mořské speciality

Restaurace - kapacita 80 míst - česká kuchyně - k dispozici salónek - bowling

Penzion. Ubytování: -2-4 lůžkové pokoje v podkroví -možnost parkování v uzavřeném objektu -prostor pro stanování a karavany. Restaurace: -pravá česká kuchyně -posezení u krbu -možnost pořádání večírků, rodinných oslav, svatebních hostin, školení, firemních akcí. Letní parket. Disco, diskotéka, koncert.

Služby: -cukrárna -lahůdky -restaurace, tel.: 380726034 E-shop: -zákusky -lahůkdy