Lovecká chata Folmava
Restaurace Kočí Doksy
Restaurace Karla IV.

Výhodná polední menu, rozvozy jídel, gurmánské zážitky, speciality v jídelním lístku a mnoho dalšího zajišťují restaurační zařízení. Navštívit lze restaurace specializované na jednu kuchyni, například italské, francouzské, české, thajské nebo čínské.

Restaurace Karla IV. - rodinné oslavy, svatby, večírky
Rodinnou oslavu, firemní večírek, svatební hostinu, školení či raut Vám připravíme v naší restauraci, která se nachází v centru Českých Budějovic. Celková kapacita restaurace je cca 200 míst. Disponujeme střešní terasou, venkovním posezením a také uzavřeným salonkem. S výběrem dobrého jídla a pití Vám ochotně poradí náš vstřícný personál.
Restaurace Karla IV. - rodinné oslavy, svatby, večírky
Výroba, rozvoz: - hotová jídla - vegetariánská jídla - obědy. Služby: - catering.

Výroba, prodej: -cukrářské výrobky -dorty -zákusky -káva, zmrzlina. Cukrárna.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Hostinská činnost -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy -Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných ...

Hotel Tábor ***: -ubytování -22 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové pokoje a 1 apartmá s možností dvou přistýlek -celková kapacita hotelu je 53 lůžek. -všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou, TV, telefonem, minibarem -parkování v hotelové garáži -stravování, snídaně formou švédského ...

L-Club penzion: -restaurace -ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem -možnost parkování -internet na pokoji -wellness.

Restaurace Šupina a Šupinka se specializací na sladkovodní ryby a speciality z nich.

Hotel. Ubytování: -48 lůžek -2 jednolůžkové pokoje -20 dvoulůžkových pokojů -2 třílůžkové pokoje -na pokojích WC**, sprcha, fén, lednice, TV**, SAT*, telefon s přímou volbou. Služby: -recepce 24 hodin -hotelová prádelna. Parkoviště. Restaurace, bar*: -50 míst -letní zahrádka 50 míst.

Penzion U Šípku - rodinný penzion s restaurací.

Služby: - restaurace - salonek (25 míst) - penzion

Penzion Červené Blato - kapacita 45 lůžek - 2, 4 a 5ti lůžkové pokoje s možností přistýlek - kapacita 45míst - česká a mezinárodní kuchyně - možnost pořádání akcí, svateb Restaurace - kapacita 45 míst - česká a mezinárodní kuchyně - možnost pořádání akcí, svateb - venkovní terasa pro 30 osob.