Restaurace Kočí Doksy
Restaurace Karla IV.

Výhodná polední menu, rozvozy jídel, gurmánské zážitky, speciality v jídelním lístku a mnoho dalšího zajišťují restaurační zařízení. Navštívit lze restaurace specializované na jednu kuchyni, například italské, francouzské, české, thajské nebo čínské.

Autokemp - ubytování v chatkách - stanování - restaurace.

Restaurace: -nabídka teplých i studených jídel a nápojů Penzion: -2x dvoulůžkové pokoje - 1x třílůžkový pokoj -1x čtyřlůžkový -1x pětilůžkový -každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Apartmán pro čtyři osoby, vlastní sociální zařízení a kuchyňka. Wifi.

Barmanské služby, catering, Molekulární mixologie, Cocktail bar, moderní a stylová gastronomie, tématické akce, firemní večírky, rauty...

Hotel: - ubytování o celkové kapacitě 39 lůžek s možností dalších jedenácti lůžek ve formě speciálních přistýlek a patnácti klasických přistýlek - 19 pokojů - 6 jednolůžkých - 6 dvoulůžkových - 7 trojlůžkých - kompletní sociální zařízení na každém pokoji - telefon na pokoji - bezplatné připojení k internetu přes ...

Hotel *** v blízkosti Lipenského jezera: -ubytování -40 pokojů (93 lůžek) -restaurace -bar s krbem -fitness -sauna -půjčovna lodí a horských kol.

Bufet - studená i teplá kuchyně - parkoviště u objektu

Autocamp, autokemp. Ubytování: -chaty -ubytovna -přípojky pro karavany -místa pro stany. Sport: -hřiště na nohejbal, volejbal a košíkovou v areálu -malé hřiště s pískovištěm, kolotočem a houpačkami. Restaurace: -k restauraci patří malá předzahrádka.

Služby, ubytování: - hotel - restaurace

Hotel, ubytování: -23 pokojů, 48 lůžek -sprcha a WC -hotelový výtah je k dispozici -restaurace -50 míst -salonek -20 míst -terasa -26 míst -letní zahrádka -40 míst.

Motel. Ubytování: -56 lůžek -25 pokojů -i bezbariérové -vlastní sociální zařízení, televize, telefon -restaurace.

Hotel. -ubytování -restaurace -gril terasa -lávový gril -svatby -večírky -školení -prezentace -provoz celoročně.

Hotel - kapacita 18 lůžek - WiFi připojení - kapacita ubytování 65 míst - restaurace - bowling - klubová scéna.

Hotel - ubytování - restaurace - konferenční sál, salonky - relaxační centrum.

Kemp Lužnice - ubytování v chatách - místo pro stanování - stání pro karavany. Truckshow. Ubytování U Radostů - penzion - kavárna.