Přijďte ochutnat speciality do tradiční české, středomořské, francouzské, italské, vietnamské nebo třeba japonské restaurace. Restaurační zařízení často zajišťují i rozvozy jídel, zvýhodněné polední menu nebo pronájem prostorů pro konání soukromých akcí.

RESTAURACE U PÁLENÍKA PROSTĚJOV
Restaurace u Páleníka z Výšovic nabízí výborná jídla dle denní nabídky i jídelního lístku. Rovněž je restaurace ideální k pořádání nejrůznějších oslav a dalších akcí. Pro jakoukoliv příležitost zajišťují i catering.
RESTAURACE U PÁLENÍKA PROSTĚJOV
Síť restaurací Slovenský gurmán a Labužník poskytuje gastronomické služby v Žilinském kraji. Provozujeme dvě restaurace v centru Žiliny, a to v obchodním centru Mirage a obchodním centru MAX. Nabízíme typické slovenské pokrmy z čerstvých surovin, podle tradičních receptur. Každý týden pro vás připravujeme pestré a zajímavé menu . Nabídka ...

Športový areál: - 6 volejbalových ihrísk - 6 tenisových kurtov - občerstvenia v Sport bufete, alebo v reštaurácií Tenis.

Restaurace, pizzerie: - domácí i zahraniční kuchyně - denní obědové menu - zeleninové saláty - domácí burgery - těstoviny - steaky - pizza - dezerty - nealkoholické nápoje - pivo, alkoholické nápoje - salonek, kapacita 40 osob - prosklená terasa, kapacita 40 osob - letní zahrádka. Služby: - rozvoz jídla - jídlo s ...

Penzion Bebek** nabízí - ubytování ve dvoulůžkových pokojích až po sedmi-místné apartmány - restaurace - bar - kavárna. Možnost uspořádání firemních a společenských událostí.

Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne Výroba bižutérie a suvenírov