Potřebujete originální dárek pro vaše blízké? Využijte dekorativního balení dárků nebo dárkových košů a prodej dárkového sortimentu jako narozeninová přání, dárkové tašky, balicí papíry a dárkové krabice. Vyberte krásný dárek jak pro muže, tak pro ženy.

Profesionální exportní balení pro přepravu do celého světa
Využijte profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti firmy SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. v oboru balení. Tým specialistů zajišťuje exportní balení pro přepravu zásilek od počáteční analýzy, přes zabalení až po transport. Balíme i do teplem smrštitelné folie. Poskytujeme také: pronájem VZV, skladovací prostory, kontejnerizaci a další.
Profesionální exportní balení pro přepravu do celého světa
Společnost ROSA - M, s.r.o. se zabývá kompletováním a balením reklamních materiálů, vkládáme veškeré množné přílohy do časopisů. Ať už to jsou CD, propagační vzorky, testery, prospekty apod. Kompletujeme tzv. duopacky nebo multipacky. Dále se zabýváme etiketováním, polepem zboží.

Služby - outsourcing - montáž sériových dílů - průmyslová sériová výroba - ruční práce - kontrola kvality - skladové a logistické služby - třídící a balící činnosti.

Služby: - balení zboží - balení sypkých, tekutých hmot - balení kusového zboží

Revizní služby a služby spojené s kontrolou kvality. Kontrola povrchu dílů. Kontrola funkce výrobků. Výstupní kontrola. Logistické služby. Třídící práce. Montáž, kompletace součástí. Přeměření dílů.

Firma s tradicí přepravního balení, exportního balení, ložení a fixace zboží. Velkoobchod, maloobchod-obalový materiál a technika: -obaly, balení, fixace, ložení -plastové a umělohmotné pásky -polyesterové vázací pásky PES náhrada ocelové pásky a vázacího drátu pevnost 190-5000kg -polypropylenové vázací PP pásky nejlevnější v ČR šíře ...

Jste výrobní firma a hledáte spolehlivého partnera, který zabalí Vaše zboží? Sháníte balící firmu? Firma M-pack s.r.o. se od roku 1993 zabývá balením a plněním maloobjemových sáčků. Na zakázku balíme a plníme tekuté, sypké a tuhé hmoty do sáčků, lahviček, blistrů, tub, dóz, zajistíme i následný potisk dle přání zákazníka. Vyrábíme kosmetické a ...

Balírna. Služby: - kompletace a balení výrobků ve sterilním prostředí.

Balící činnost, služby: - balení sypkých i tekutých hmot a kusového zboží do sáčků, lahviček, dóz a krabiček. Technické poradenství v oblasti obalů a obalové techniky. Potisk folií flexotiskem a následné zpracování.

-Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní ...

-Balicí činnosti -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Výroba oděvů a oděvních doplňků (kromě kožešinových) -Výroba výrobků zpracovatelského průmyslu -Velkoobchod

-Nákup, dělení, šití, sterilizace a spotřebitelské balení a prodej obvazového materiálu v režimu živnosti volné