Potřebujete originální dárek pro vaše blízké? Využijte dekorativního balení dárků nebo dárkových košů a prodej dárkového sortimentu jako narozeninová přání, dárkové tašky, balicí papíry a dárkové krabice. Vyberte krásný dárek jak pro muže, tak pro ženy.

Profesionální exportní balení pro přepravu do celého světa
Využijte profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti firmy SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. v oboru balení. Tým specialistů zajišťuje exportní balení pro přepravu zásilek od počáteční analýzy, přes zabalení až po transport. Balíme i do teplem smrštitelné folie. Poskytujeme také: pronájem VZV, skladovací prostory, kontejnerizaci a další.
Profesionální exportní balení pro přepravu do celého světa
IRISA, výrobní družstvo ve Vsetíně se zabývá kartonážní výrobou obalů širokého rozsahu pro různá využití. Klade důraz na vysoký standard jakosti, spolehlivost dodávek a přijatelnou cenu obalů. Obaly z vlnitých a strojních lepenek - vlnité lepenky - 2-5 vrstev s vlnou BC nebo E, různé provedení vrchní s spodní vrstvy - strojní lepenky - ...

Zednictví, zednické práce. Zemní a výkopové práce. Úklidové práce - pravidelné i jednorázové úklidy. Balicí práce, balení zboží.

Mediální společnost provozující portál www.stavebniserver.com: - nejnovější zprávy a trendy z oblasti stavebnictví, financí, realit a institucí.

Export,vývoz. Obchodní činnost.

Obchodní činnost v oblasti průmyslových komodit.

Služby: - balení potravin a kusového materiálu - reklamní potisk.

Provádíme fixaci, konzervaci a balení výrobků do dřevěných obalů pro pozemní, lodní i leteckou dopravu.

Výstavba: -obchodní a zábavní centrum ZLATÉ JABLKO. Provádění staveb průmyslovým způsobem. Služby: -projektová činnost ve výstavbě -inženýrská činnost ve výstavbě -zprostředkovatelská činnost v oblasti výstavby -obstaravatelská činnost v oblasti výstavby. Pronájem nebytových a bytových prostor.

Výroba, balení, velkoobchod, maloobchod: -potraviny -nápoje.

EuBazar: - internetový bazar - koupit nebo prodat auto, byt, zvířata a jiné zboží i služby.

Zprostředkování: -obchodu.

Poradenství: -ekonomické, organizační.

Obchodní činnost,prodej,nabídka: -výrobky firmy A.O.P. s.r.o.: -plastové okna.

Obchodní činnost: -Rusko. Obchodní činnost,nákup,prodej: -obuvnické materiály -nitě -zipy,zdrhovadla.

Podnikatelské poradenství. Obchodní činnost. Zprostředkování.

Služby: -stroje -linky výrobní -obchod -recyklace -fotovoltaika.

Maloobchod,prodej: -oděvy,oděvů,konfekce z úpletů, úplety: -kojenecké -dětské -dámské -sportovní. Vyšívání,vyšití,našití,našívání,výroba, šití: -strojních výšivek,výšivky -nášivek -domovenky -erby,erbů,loga: -na baseballové čepice -na pracovní oděvy -na dětský a kojenecký textil -na kloboučky -nášivky dle ...

Zprostředkovatelská činnost.

Zprostředkování. Obchodní činnost.

Internetový obchod,e-shop,prodej: -dětské oblečení -těhotenská móda -župany -pyžama,košilky -ponožky,punčochové zboží -sportovní oblečení.

-Balící činnosti -zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej. -Balení zboží.

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení -Grafické práce a kresličské práce -Balicí činnosti -Zprostředkování služeb