Ekologické projekty zahrnují všechny projekty, které jsou šetrné k přírodě. Jedná se tedy o revitalizace parků, lesoparků, odstranění ekologické zátěže, obnovu fauny, stavbu ekologických a nízkoenergetických budov a spoustu dalších projektů.

Poskytování služeb v oblasti: -BOZP, PO a ekologie.

Služby - školení a semináře v oblasti odpadového hospodářství. Pobočka Plzeňský kraj - adresa: Nám. Svobody 137, 335 61 Spálené Poříčí - tel. 603 161 021. Pobočka Vysočina - adresa: Petrovická 857, 592 31 Nové Město na Moravě - tel. 739 932 290.

Služby: - hydrogeologie - inženýrské geologie - sanační geologie - zkoušení zemin - průzkumy přítomnosti azbestu a stanovení radonového indexu pozemků - odpadové hospodářství

Návrhy a realizace fotovoltaických systémů různého rozsahu, od ohřevu vody přes složitější kumulaci vyrobené elektrické energie až po ostrovní systémy.

Dodávka, výstavba: - bioplynové stanice. Výhradní zástupce firmy Biogas Hochreiter GmbH v České republice.

Poradenství v oblasti životního prostředí

Nakládání s odpady. Odstraňování starých ekologických zátěží. Ochrana-životní prostředí. V oblasti výbušnin je činnost spojená s jejich nákupem a prodejem včetně marketingu. Společnost Ecocoal, s.r.o. je držitelem mezinárodního certifikátu managementu kvality a životního prostředí dle ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001.

Poradenská a konzultační činnost - ochrana životního prostředí, ekologie.

Velkoobchod světelné techniky. Veškerá činnost související s vedením účetnictví. Poskytování konzultační činnosti v oblasti legislativy životního prostředí.

Výroba, prodej: -zařízení na zpracování energetických odpadů a druhotných surovin do formy ekologicky nezávadných materiálů.

Nabízíme zpracování průkazů energetické náročnosti budovy PENB. Tyto štítky zpracováváme již od 1990 kč. Energetické štítky je potřeba k přikládat při výstavbě nových budov a při prodeji či pronájmu budovy.

Stavební, ekologický a interier servis. Radonový průzkum. Geologické a studnařské práce. Ekologie a skládky odpadů. Projektování staveb. Vodohospodářské stavby. Prodej: -osobní vozy SUZUKI.

Výroba, dodávky, montáž: -energetické a vodárenské zařízení.

Služby: - technický poradce ekologie, chemie, systémy řízení.

Vývoj, výzkum: - technologie na úpravu odpadů. Služby: - odstraňování nebezpečných složek z odpadů - skladování a shromažďování odpadů a čištění vod.

Návrhy a realizace projektů v oblasti řešení ekologických zátěží, v oblasti ochrany proti úniku nebezpečných látek. Komplexní dodávky investičních staveb.

Poradenská činnost - skladování a zpracování odpadů Projekční činnost Projekční a poradenská činnost - pekárenství

Činnost: - komplexní služby v oblasti ekologie a životního prostředí

Společnost SITA CZ završila proces sjednocení pod značku globální skupiny SUEZ a dále vystupujeme pod novým obchodním názvem SUEZ Využití zdrojů a.s. Tato změna se týká také naší dceřiné společnosti SUEZ Facility a.s. Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti recyklace, využívání a odstraňování odpadů. V oblasti odpadového ...

Činnost: - služby v oblasti evidence odpadů a ochrany životního prostředí

Poradenské služby - průmyslová ekologie a bezpečnost - environmentální služby.

Společnost AGRO servis Beran Černovice s.r.o. se věnuje rekultivační činnosti, výsadbě zeleně, zemním a výkopovým pracem či terénním úpravám. Dále také poskytujeme služby v oblasti zámečnických a svářečských prací. Mimo tyto činnosti provozujeme půjčovnu stavebních strojů. Sídlo firmy naleznete na adrese Černovice 23, okres Chomutov. Práce, ...

Environmentální poradenství - zabýváme se problematikou životního prostředí - nabízíme udržitelná řešení.

Výroba: - zařízení na dezinfekci pomocí UV záření (dezinfekci vody, vzduchu, povrchů).

Nabízíme konzultace a poradenství v oblasti úpravy a filtrace vody. Upravujeme vodu pro domácnost i průmysl. Vybereme vhodný typ filtru nebo úpravny. Vypracujeme nezávaznou nabídku na úpravu vaší vody. Vše připravíme od návrhu až po kompletní řešení. Garantovanou úpravu vody Vám navrhneme přesně podle individuálního rozboru vody. Zajistíme rozbor ...