Outsourcing šetří peníze i čas. Nechat si externě zpracovat reklamu, webové stránky, marketingové strategie, účetnictví, vedení počítačových sítí, řízení obchodních procesů nebo třeba spediční a logistické služby je moderní a zcela bezproblémové řešení.

Zastupování farmaceutických společností na lékárenském trhu.

UniCall je outsourcingové kontaktní centrum se skandinávskými kořeny a s výraznou pracovní kulturou, které bylo úspěšně přijato na středoevropských a východoevropských trzích.

Jedna z nejúspěšnějších firem v oblasti obchodního outsourcingu pro lékárenský sektor v České republice. Distribuce farmaceutického zboží tuzemských i zahraničních společností.

Činnost: - zprostředkování výroby strojních dílů ve státech východní Evropy.

Služby: - spisovna - převoz písemností - třídění - archivace - zajištění skartace

Projekt s cílem zprostředkovat transfer znalostí a technologií mezi akademickým světem a firemní sférou.

Služby: - outsourcing administrativních a podpůrných činností

Nabídka statistického zpracování dat pro firmy. Pomoc se zpracováním diplomových, bakalářských a jiných prací pro studenty.

Poskytováním outsourcingu technických, logistických a marketingových služeb umožňujeme našim zákazníkům plně se soustředit na realizaci svých vlastních cílů.

Služby - zakládání a prodej obchodních společností.

Služby - outsourcing - správa počítačových sítí - zajistíme nejmodernější cloudové technologie - podpora a školení.

De & Co Hranice, s.r.o. provádí automatizace a robotizace provozu včetně dodávky strojních zařízení na klíč - jednoúčelové a automatizační stroje. Poskytujeme konstrukčně-výrobní služby dle přání zákazníků. Zařídíme také kompletní servis a jeho technickou dokumentaci v moderním systému CAD od společnosti PTC Creo. Výroba a dodávka, kompletní ...

Full servis v oblasti internetového marketingu - www stránky, internetové obchody, SEO (optimalizace pro vyhledávače), správa reklamních kampaní (PPC) a další propagace firem v prostředí internetu. Tvorbu a servis www stránek, internetových obchodů usměrňujeme s ohledem na jeho vstupní a provozní náklady a zejména na Váš zisk a jeho neustálý ...

Služby: - služby v oblasti informačních technologií na míru - vývoj softwaru a aplikací pro výrobní firmy, logistiku, obchodní či marketingové firmy - aplikační podpora - grafické návrhy - outsourcing IT služeb - Apple Support - specifická řešení pro platformu Apple.

T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. T-Systems Czech Republic a.s je členem mezinárodní skupiny Deutsche Telecom AG. Dodává komplexní, integrované IT a telekomunikační řešení. Hlasové, datové, internetové a hostingové, ...

V naší společnosti KAIROS CZECH poskytujeme možnost anonymního surfování, bezpečného cloudového úložiště i chráněného emailu a telefonu. Nabízíme také pasivní příjem v rámci MLM.

EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Mezi naše klíčové služby patří komplexní outsourcing ICT ve společnostech. Prosazujeme, že každý by měl dělat to, co umí nejlépe. Naši zákazníci jsou výjimeční ve svých oborech. My jsme výjimeční v IT. ...

Provozovatel spotřebitelské sítě AVOX. Členové sítě získávájí výhody při uzavírání povinného ručení, čerpání pohonných hmot, telefonování, zájezdech a nákupech v eShopu. Co děláme, děláme levně.

Služby v oblasti informačních a komunikačních technologií - správa sítí - outsourcing - Helpdesk.

Činnost: - zakládání ready made společností - prodej společností.

Služby: - poskytnutí potvrzení o trvalém pobytu

Činnost: - zakládání společností - poskytování sídla - ready-made společnosti - správa společností.

Služby - sídla firem - pronájem kanceláří a zasedacích místností.

Služby: - zakládání, nákupu a prodeje společností - účetnictví - virtuální sídlo