Uvolněte se při klasické, thajské, sportovní, lymfatické masáži anebo třeba při masážním baňkování v některém z osvědčených masážních salónů. Masážní studia nabízí rehabilitační i uvolňující procedury, ale také drobné občerstvení a zázemí pro relaxaci.

Sportovní, relaxační a zábavní areál: - volnočasové akce pro celou rodinu, výkonné i rekreační sportovce - harmonizační program pro Váš skvělý osobní pocit. Ubytovací infoservis. Kongresová turistika - firemní akce a soukromé oslavy. Sport: - bowling - squash, tenis, nohejbal, volejbal, street basketbal, stolní tenis, badminton, soft ...

Regenerační masáže. Lymfatické masáže. Reflexní masáž chodidel.

Služby: - kosmetika - masáže - pedikúra - manikúra aj.

Služby: - kosmetika - masáže - manikúra, pedikúra - fitness aerobic.

Masáže - klasické masáže - reflexní terapie - Dornova metoda - baňkování - manuální lymfodrenáž.

Služby: - reflexní terapie lymfatického systému - čakrové, ušní svíce - Reiki.

Služby - ultrazvuková bezbolestná liposukce - lymfatická masáž, lymfodrenáž - nehtová modeláž - manikúra, pedikúra - masáže.

Služby - skupinová cvičení - masáže - pohybové programy - kosmetika.

Služby: - klasické masáže - lymfatické masáže - Breussova masáž - masáže hlavy, šíje - medová, čokoládová masáž.

Salon Hilary: - kosmetika - masáže. Pobočka, Plzeň - Denisovo nábřeží 1150/5 - tel.: 602 768 356

Službby: - kosmetika - zeštíhlovací i hubnoucí programy - lymfodrenáže - kavitace a masáže

Kosmetický salón Beauty Elegance: - kadeřnictví - kosmetika - dermální výplně - lymfodrenáž - botox - IPL Depilace - masáže - radiofrekvence - pedikúra, Manikúra - výživové poradenství.

KR institut Zlín svým klientům poskytuje tu nejkvalitnější péči o jejich pleť, ruce, nohy i celé tělo. V institutu provádíme facelifting, chemický peeling, odstranění jizev, strií, hyperpigmentace, permanentní make-up, prodlužování řas i kompletní kosmetické ošetření pleti. V Kosmeticko - regeneračním institutu poskytujeme i kosmetické a ...

Služby: - manikúra - pedikúra - masáže - baňkování.

Služby: -kadeřnictví -kosmetika -modeláž nehtů -pedikůra -solárium -masáže

Anenské slatinné lázně v městečku Lázně Bělohrad - zaměření na onemocnění pohybového ústrojí-klasické lázně, rekondiční pobyty, léčebna dětí a dorostu, Wellnes a Beauty.