Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby: - vývoj software - programování - instalace a údržba serverů - webhosting

Vývoj, prodej: - kompenzační pomůcky pro lidi nevidomé, slabozraké a seniory - programové vybavení na zpřístupnění všech běžných činností na systémech Windows pro slabozraké i plně nevidomé - kamerové lupy, digitální lupy - čtečka tištěných dokumentů

Firma RGU je jedním z vedoucích evropských dodavatelů inovativních softwarových řešení pro PPS-systémy. Naší specializací jsou kompletní řešení pro plánování a řízení výroby ve slévárenství a kovozpracujícím průmyslu.

Informační technologie. Databázové aplikace pro zpracování podnikových agend a kompletní účetní a výrobní systémy pro obuvní a oděvní průmysl.

CAD Software na výstavní stánky a expozice - projektování a design.

Realitní kancelář. Webhosting. IT služby - outsourcing.

Notifee je online nástroj pro správu a zasílání notifikací Vaším zákazníkům. Webové notifikace jsou marketingovým nástrojem jak lépe oslovit minulé návštěvníky webové stránky formou upoutání pozornosti - notifikace.

Služby: - IT outsourcing - HW a SW audit

Služby: - tvorba webových stránek, e-shopů - grafické práce - registrace domén - webhosting

Komplexní servis pro online podnikání: - webdesing - e-shopy, online aplikace - grafické práce - online marketing, strategie - zakázkový vývoj softwaru - výroba reklamy.

Naše společnost se specializuje: - na grafické návrhy, www stránek, aplikací - webdesign - výrobu www stránek všech velikostí - vývoj vlastního CMS - redakčního systému - vývoj realitního software - Poski REAL - SEO optimalizaci, e-Marketing.

IT služby: - bezdrátový Wifi internet - virtuální prohlídky vašeho objektu na internetu - správa počítačových sítí - tvorba WWW stránek, webdesign - webkamery - montáž, připojení.

Služby v oblasti výpočetní techniky: - systémový servis PC techniky - správa a údržba počítačových sítí - služby v oblasti internetu (připojení, sdílení) - kamerové systémy - instalace.

Hledáte reklamní agenturu, která bude umět vedle typických činností reklamky programovat a analyzovat weby či eshopy? JMP Media Group je tým profesionálů, kteří neřeší velikost daného projektu. Zákazník je vždy číslo jedna. V případě, že hledáte agenturu na správu sociálních sítí, copywriting nebo SEO strategii, je pro Vás tato agentura rovněž ta ...

On-line návrh oblečení: - široké spektrum textilu pro dámy, pány, děti - více motivů

Vývoj, dodání a podpora vlastních produktů homeAdmin a battca pro energetická opatření.

NOTEBOOK SERVIS Prodej, instalace, servis: -výpočetní technika: -počítače, notebooky -počítačové sítě LAN, WAN.

Společnost ARBES Technologies, a.s. se zaměřuje na rozvoj, vývoj, tvorbu a podporu softwarové řešení pro bankovní a finanční instituce. Dodáváme informační systémy pro bankovnictví, leasing, kapitálový trh nebo spotřební financování. Nabízíme kompletní a ucelené řešení pro retailové, privátní i digitální bankovnictví, obchodování s cennými ...

Společnost je držitelem certifikátů ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 Výroba, prodej, instalace, správa, proměřování, montáž, údržba, oprava, servis s garantovanou dobou odezvy, leasing: -počítačové sítě LAN, WAN s dohledem -aktivní prvky pro sítě LAN, WAN -monitorování NETFLOW toků (flowmon) -servery a diskové systémy -INTRANET a ...

Diovetech s.r.o. spadá pod Vysoké učení technického v Brně - internetové přístupy - okruhy a přenosy dat

Vývoj a software: - počítačové hry - server

Společnost Peko Studio s.r.o., která sídlí ve Znojmě, pracuje na vývoji mobilních aplikací jak pro Android, tak i pro iOS. Jsme také schopni zhotovit i webové aplikace šité na míru.