Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Vývoj a správa softwaru pro správu nemovitostí.

Nabízíme: - digitální marketingové kampaně. - řešení pro správu a vývoj internetových aplikací

Služby: - správa IT - menší a středně velké firmy - kompletní dodávka a servis veškerého materiálu a služeb - kamerový a zabezpečovací systém na klíč

Hlavní předměty činnosti: instalace a správa ICT infrastruktury administrace sítí prodej hardware a software helpdesk a servisní podpora provoz datového centra virtualizace a konsolidace serverů webhosting IT konzultace a analýzy vývoj software provoz software jako služby (SaaS)

Služby v oblasti výpočetní techniky a elektroniky: - dodávky počítačů, sestavených dle přání - instalace software - tvorba spec. software - opravy hardware vč. monitorů - instalace hardware - opravy speciální elektroniky, - programování EEprom a karet např. pro satelitní příjem - opravy audio, video, TV.

Služby: - online marketingem - tvorba webových stránek, e-shopů - vývoj aplikací - správa sítí, serverů a stanic na klíč - outsourcing IT

Služby: - správa a servis počítačových sítí - zabezpečení celé PC sítě - zálohování dat - správa a servis veškeré IT techniky - outsourcing IT služeb

zajišťujeme koncepční návrhy a realizace www-prezentací, vývoj databázových internetových aplikací, návrh a zajištění reklamních a marketingových kampaní na Internetu.

Výroba - www stránky Webhosting Vytvoření kompletní corporate identity.

Dodávky služeb a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Služby a produkty: - IT Governance & Quality Assurance - digitální transformace - systémová integrace - kybernetická bezpečnost - webové služby & aplikace - Hardware & Software - Business Inteligence - ICT Infrastruktura & sítě.

Činnost: - IT služby - komplexní tvorba infrastruktury informačních a komunikačních technologií, implementace informačních systémů a zajištění jejich provozu - hosting - komplexní zajištění SW aplikací

Činnost: - Vývoj softwarových produktů a služeb v oblasti geografických informačních systémů - zpracování dat

Nabízíme široké spektrum služeb. Naším cílem je nabídnout partnerům nejen kvalitní a moderní technologie, ale také jim poskytnout zajímavé doprovodné služby, které dále zvyšují hodnotu naší vzájemné spolupráce: - servis - školení - konzultace - technickou podporu - financování - logistiku. Smysl existence naší firmy vidíme zejména ...

Školení IT poradenství Vzdělávací akce

Poskytneme Vám profesionály z oblasti IT vývoje nebo pro Vás vytvoříme aplikaci na míru. Nabízíme implementaci a podporu našich vlastních aplikací, které zjednoduší Vaše podnikání.

Vývoj webových her na klíč pro mobilní zařízení. IT služby - vzdálený provoz serverů, aplikací a sítí.

Činnost: - správa a projektování sítí - outsourcing IT - webhosting, serverhosting

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - výpočetní technika - počítačové komponenty - software - spotřební elektronika - spotřební materiál. Servis výpočetní techniky: - opravy notebooků (pozáruční).

Poskytovatel informačních systémů v České republice se zaměřením na vývoj aplikací na míru, systémovou integraci, IoT, správu dokumentů a business intelligence. Produkty a služby: - bezpečnost v IT - Business Intelligence - Document Management System - IoT integrátor - IT v zemědělství - mobilní aplikace - Office 365 - software na ...

Prodej, servis: -výpočetní technika. Počítačové aplikace programování.

Programy nadace: - program East East - vzdělávací programy - občanská společnost - romský program - právní program - veřejná správa - umění a kultura - publikační programy - zdravotnictví.

Činnost: - vývoj software - konzultace - poskytování služeb v oblasti geoinformačních technologií.

Školení v MS Office: - Access - Excel - Outlok - PoverPoint - Word.

Vytváření internetových projektů různého zaměření: - mobilní aplikace - webové portály.

IT služby: - outsourcing IT - audit a poradenství v IT - infrastruktura na klíč - HW, SW, www stránky - prodej specializovaných SW - maloobchod, velkoobchod, sklady, CRM.