Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Komplexní řešení v oblasti informačních technologií, IT: - implementace komunikačních systémů a počítačových sítí - LAN, WAN, MAN, SAN, CATV Pobočka: Sirotkova 259/1 293 01 Mladá Boleslav

-Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a ...

Služby: - vývoj ekonomického softwaru - programy, aplikace - mzdy, personalistika, docházkový systém, jídelna, evidence majetku, skladové hospodářství.

Poskytujeme služby v oblasti: - IT - krizový managment - programování aplikací - analýzy - systém kvality ISO aj.

Tisk, grafické práce a reklamní činnost, servis PC / správa IT

Vývoj: - programovém vybavení, software pro radiodiagnostická pracoviště.

Pomůžeme s výběrem, správou a servisem výpočetní techniky a sítí ve firmě i doma. Zabezpečíme budovy EZS a kamery. Řešíme elektronickou evidenci tržeb EET a účetní SW. Opravujeme PC, notebooky, telefony, tablety, aj. Provádíme reflow. Kvalita, spolehlivost, diskrétnost a oboustranná spokojenost.

Vývoj informačních systémů, webových aplikací a eshopů na zakázku, dodávky a správa počítačových sítí včetně monitoringu a dohledu nad IT infrastrukturou, komplexní IT podpora stávajících zákazníků.

řemeslné práce v oboru elektro, IT, a pod.

Dodavatel HW a SW řešení pro malé podniky a živnostníky. V následujících letech se INNETIC zaměřoval zejména na vývoj webových prezentací, webdesign a online marketing a realizoval dodávky webových řešení a e-shopů na míru několika desítkám klientů.

Akciová společnost AWIS Holding, a.s. vznikla v roce 1992. Od počátku se zabýváme vývojem softwaru. Kvalitu služeb zlepšujeme poradenstvím a konzultacemi v oblasti podnikání, gastronomie a správou nemovitostí.

Naším hlavním zaměřením jsou počítačová školení a konzultace v oblasti kancelářských aplikací, CAD software, grafiky, serverů Windows a tvorby webových stránek. Dále se zabýváme vývojem aplikací a tvorbou šablon pro aplikace Office a CAD software, vývojem www aplikací a prodejem CAD a grafického software.

SkyCom online, s.r.o. nabízí sofistikovaný systém Re-visio pro cloudovou evidenci revizí, zařízení nebo technologií. Evidence revizí, energetický management, kompletní online zpráva nemovitostí a jejich technologického vybavení na jednom místě na dosah ruky.

V případě potřeby vývoje aplikace, ať již webové nebo mobilní pro systém Android nebo iOS. Kromě toho se také zabýváme marketingem, copywritingem, programováním všeho druhu, grafikou a webovými stránkami.

Firma WiananGroup™ je obchodně-reklamní a propagační firmou, účinkujeme na českém trhu od dubna roku 2011, přestože působení v této oblasti spadá až k roku 2001. Za tuto dobu jsme vytvořili a zprovoznili několik internetových obchodů, ve kterých nakupují tisíce zákazníků denně, vytvořili jsme desítky webových prezentací, která jsou hodně ...

Služby: -komplexní služby v oblasti digitalizace a správy dokumentů -optimalizace tiskového prostředí -skenování dokumentů, zpracování dat, DMS/ECM systém InDMS, OCR systémy, Workflow, archivace, skartace, servis a prodej IT technologií, náhradní plnění. Pobočka: -Višňová 666, Most.

Služby: - správa a úklid nemovitostí Montáž, servis: - zabezpečovací systémy EZS a EPS - přístupové a docházkové systémy - domácí telefony Správa datových sítí.

Konzultační společnost v oblasti E-commerce, Logistiky a Supply chain. Jsme seniorní profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Umíme logistiku a e-commerce čerstvých potravin.Procesy, nástroje, expertízy. Působíme mezinárodně.

Prodej počítačů PC. Servis a prodej výpočetní techniky. Jsme certifikovaný partner COMFOR, STORMWARE, ESET. Instalace, prodej, správa, konzultace pro účetní program POHODA, ekonomický systém POHODA SQL (tiskové sestavy, tvorba nových agend, školení), antiviry ESET NOD32, SMART Security, COMFOR PC. Správa sítí, serverů, outsourcing, kabelové ...

Výrobce a dodavatel informačních řešení, internetových aplikací, webových stránek a internetových obchodů včetně SEO optimalizace pro vyhledávače, CMS, CRM a online informačních systémů provozovaných na vlastním vyvíjeném modulárním systému Dabsys. Dále zajišťujeme doménová jména, webhostingové služby, internetové reklamní kampaně, datové ...

Služby: -tvorba zakázkového software -zpracování webových stránek a internetových prezentací -vytváření e-shopů na míru -poskytování služeb SEO.

Naše společnost se zabývá vývojem umělé inteligence a jejím využitím v aplikacích, kde se s nimi většina lidí běžně setkává. Zabýváme se též vzděláváním a prezentací nových trendů v oblasti.

Vyvíjíme software pro hromadnou komunikaci. Během chvíle svolá krizový tým, pracovní skupinu nebo vybrané zaměstnance. Poté, co sebere jejich odezvu, zvolí návazné kroky. Náš software umí oslovit náhradníky, opakovat volání, nebo zahájit komunikaci v předem určený čas. Nabízí 4 způsoby oslovení: hlas, SMS, e-mail a mobilní aplikaci. Umožňuje ...

Tvoříme weby a webové aplikace s potenciálem. Vytváříme design digitálních produktů s přidanou hodnotou. Spolupracujeme s top tuzemskými mediálními agenturami. Jsme vývojové a designové studio IKIGUYS se sídlem v Praze a Pardubicích, a rádi budeme tvořit i pro Vás.