Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby: - správa sítí - tvorba webových stránek

Dodávka, prodej - informační systémy pro podnikání.

Služby - připojení k internetu - webhosting - správa IT - digitální televize.

Vývoj: - software pro navigační systémy.

Dodávka: - nástroje pro design real-time operačních systémů a certifikací softwarů

služby: - návrhy informačních systémů - vedení projektů financovaných z grantových nebo EU zdrojů - dodávka a implementace informačních systémů a technologií - poradenství v oblasti IT a telekomunikací

Tvorba: - webové aplikace - informační systémy.

Služby - implementace IS, aplikace na míru - manažerské poradenství - příprava na certfkace. Pobočka - adresa: Borská 8, 301 00 Plzeň.

Služby: - vývoj aplikací pro oblast retailu, logistiky.

Dodávka, instalace, servis: - výpočetní technika - počítačové sítě.

Služby - projektové řízení - optimalizace stávající IT infrastruktury - zabezpečení dat a datové sítě.

Dodávka: - obchodní a organizační analytiky - software pro oblast bankovnictví, pojišťovnictví, finanční služby, farmaceutický průmysl, vládní instituce a veřejný sektor Kurzy, školení: - informační technologie.

Činnost: - vývoj software - mobilní aplikace - konfigurace hardware - aplikace SDEO pro sběrné dvory - aplikace APEM, aplikace pro evidenci majetku.

Služby: - tvorba webové prezentace, e-shopy a intranetové aplikace

ICT služby - zavedení a provoz systémů OSS/BSS - vývoj software - provoz komunikačních systémů - servisní pohotovost Hotline/Helpdesk.

Dodávka, služby: - systém Magento pro provoz internetových obchodů.

Služby: - matematické modely reálných fyzikálních systémů - vývoj specializovaného software - návrh, implementace prostředky pro vzdálené monitorování.

Služby - inteligentní kancelářská řešení pro firmy - hardwarová a softwarová řešení, návrh implementace.

Služby: - návrh, vývoj informačních systémů - vývoj mobilních aplikací.

Činnost: - IT služby - správa a údržba počítačových sítí - instalace a přeinstalace počítačů - odvirování - tvorba webových stránek

Služby: - tvorba webové stránky, mobilní aplikace - webdesign - webhosting, datové služby - správa sociálních síti - SEO optimalizace - instalace a správa aplikací a programů - oprava, servis počítače, počítačů

Služby v oblasti IT - vývoj software - statistické zpracování dat - matematické modely a predikce trhů - školení.

Montáž - zabezpečovací systémy Elektromontážní práce Montáž - PC sítě