Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby: - správa počítačů a počítačových sítí

Zajištění aplikovaného procesního a projektového řízení. Vedení projektů v oblasti architektury i implementace informačních systémů.

Prodej, servis - počítačové komponenty i sestavy Tvorba - webové prezentace, webdesign Správa - počítačové sítě

Služby: - INTERNET, POČÍTAČE, SERVIS IT... - bezdrátové připojení k internetu bez závazku... - servis a opravy PC, tabletů a mobilních telefonů: výměny displejů, digitizérů, oprava/ přehrání/ upgrade firmware... - realizace DVB- T2 + DVB- S2 / HEVC- H.265/ TV příjmu Prodej: - IT technika: PC, wifi routery, komponenty LAN sítí, ...

Služby: -Kernun Firewall+ ochrana voblasti síťové bezpečnosti při současném zachování intuitivní administrace prostřednictvím webového prohlížeče -Kernun Clear Web webový filtr orientovaný primárně na webové stránky navštěvované uživateli v ČR -Kernun UTM chrání a kontroluje cenné informace, data, firemní know-how, e-maily, protokoly, počítače, ...

Výroba - www stránky. Vývoj - software zabezpečující komunikaci se státní správou. Externí správa sítí.

Dodavatel informačních systémů pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízíme moderní informační technologie, které výrazně zvyšují chod firmy. Dále zajišťujeme poradenství a konzultace v oblasti procesních a ekonomických analýz pro polygrafický průmysl. - aplikační systémy v oboru polygrafie - informační systém CICERO

Poskytované služby - Outsourcing internetového marketingu - Podpora B2B akvizice - Adopce a využití MS/Office 365 - Automatizace administrativy - Rozvoj systému řízení - Optimalizace řízení výkonu a odměňování - Nasazení metod ekonomického řízení (controlling)

Komplexní dodávky a servis výpočetní techniky, správa počítačových sítí.

Vývoj, výroba: - software - informační systémy - internetové aplikace - databáze na zakázku - www stránky.

Společnost MoroSystem, s.r.o. vyvíjí webové portály, aplikace, informační a transakční systémy na míru. Poskytuje konzultace v oblasti kontejnerizace, cloudu, implementace a jiných odvětví.

Dodávka - klávesnice s ruským potiskem Dodávka - software RFK 3000 ruské fonetické klávesnice - výukové programy LANGSOFT

Služby: - analýza a vývoj pro optimální digitalizaci

Služby: - implementace systému pro tvorbu nabídek a rozpočtů včetně zajištění technické podpory - konzultace zájemcům o software QComposer, prezentace systému - školení a kurzy pro kancelářské systémy.

Prodej a servis: - navigační technika - kancelářská technika - výpočetní technika. Připojení k internetu. Správa -sítě.

Vývoj - software na zakázku - aplikace Služby - programování - správa firemních sítí - webdesign, webové prezentace

Nabízíme řešení, která znamenají dlouhodobý business přínos pro zákazníky. Naše řešení mají inovativní prvky a opírají se o nejnovější technologické trendy v dané ICT oblasti. Náš přístup k zákazníkům je postaven na maximálním pochopení jejich potřeb a vysoké odbornosti realizačního týmu.

-Grafické práce a kresličské práce -Velkoobchod -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím -Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software -Zpracování dat, služby databank, správa sítí

Společnost ARU technologies s.r.o. zajišťuje programátorskou činnost, robotizaci, automatizaci a projektování aplikací. Také pravidelnou údržbu a prodej robotů.

Činnost: - programátorské práce - vývoj webů - webdesign.

Společnost IReSoft nabízí docházkový systém Alveno, který slouží pro evidenci docházky zaměstanců. Systém docházky Alveno se skládá ze čtečky dat a softwaru, který automaticky zpracovává přístupy a jednoduše vyhodnocuje reporty docházky. Tak šetří váš čas i peníze.

Komplexní IT (informační technologie) služby: -podnikové a informační systémy -systémová integrace -vývoj vlastní software, aplikace -speciální aplikace IT -produktová řada AZ.PRO -outsourcing mezd, IT pro personalistiku. Specializovaní pracovníci. Externí zpracování dat. Konzultace a školení. Údržba SW.

Společnost se zabývá tvorbou chatbotů včetně marketingových kampaní, s cílem zaujmout co největší množství uživatelů. Vyvíjí nové funkce a zábavné kampaně pro šíření na sociálních platformách jako je facebook.

Vývojářské studio, které tvoří webové prezentace a mobilní a webové aplikace, e-shopy a databáze. jsme schopni realizovat i digitální marketing a ilustrace na míru.