Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Vývoj a výroba elektronických zařízení na zakázku včetně software pro Windows. Návrh, digitalizace, výroba, osazování, testování desky plošných spojů DPS. Oprava, servis průmyslové elektroniky.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - výpočetní technika - počítačové komponenty - software - spotřební elektronika - spotřební materiál. Servis výpočetní techniky: - opravy notebooků (pozáruční).

Poskytovatel informačních systémů v České republice se zaměřením na vývoj aplikací na míru, systémovou integraci, IoT, správu dokumentů a business intelligence. Produkty a služby: - bezpečnost v IT - Business Intelligence - Document Management System - IoT integrátor - IT v zemědělství - mobilní aplikace - Office 365 - software na ...

Prodej, servis: -výpočetní technika. Počítačové aplikace programování.

Programy nadace: - program East East - vzdělávací programy - občanská společnost - romský program - právní program - veřejná správa - umění a kultura - publikační programy - zdravotnictví.

Činnost: - vývoj software - konzultace - poskytování služeb v oblasti geoinformačních technologií.

Školení v MS Office: - Access - Excel - Outlok - PoverPoint - Word.

Vytváření internetových projektů různého zaměření: - mobilní aplikace - webové portály.

IT služby: - outsourcing IT - audit a poradenství v IT - infrastruktura na klíč - HW, SW, www stránky - prodej specializovaných SW - maloobchod, velkoobchod, sklady, CRM.

Webhosting - poskytování a registrace - internetové domény na serverech IGNUM

Poskytování hostingu a souvisejících hostingových služeb. Prostřednictvím uživatelského rozhraní mohou naši klienti nejen spravovat své domény, ale také sledovat aktuální stav úhrad služeb a měnit celkové nastavení svého účtu.

Služby: - sazba dokumentů - příprava tiskových předloh i elektronických dokumentů - přednášky, školení a konzultace - generování dat - vývoj softwaru - algoritmy a nástroje pro lokalizaci a rozpoznávání objektů v digitálních obrazech.

Služby: - tvorba a udržování mzdového a personálního software - poskytování služeb v oblasti vedení mzdové a personální agendy - vývoj softwarových řešení na zakázku - poskytování služeb v oblasti digitalizace dokumentů a jejich řízení.

Počítače, internetové služby, webdesign, poradenství: - návrh struktury a grafického designu stránek - vytvoření statických nebo dynamických stránek dle Vašeho návrhu, předlohy - kompletní servis při zpracování Vaší prezentace - pomoc při registraci domény www.vašefirma.cz (com, net) - průběžná aktualizace Vašich stránek - využití ...

Zakázkový software IT poradenství, konzultace, outsourcing poskytování poradenství Webdesign a tvorba webových stránek zhotovení internetové prezentace z připravených modulů a designových šablon

Vývoj softwaru a školení v našich programech.

IT služby: - návrh a dodávky nových IT technologií - modernizace IT technologií - návrh, konstrukce a správa počítačových sítí - zabezpečení IT technologií - servis a poradenství.

Služby: - počítačové sítě - informační systémy - hotelové systémy - počítače visualPC - multimediální karty - Pinnacle, Matrox - servisní služby - záchrana dat - školení a konzultace - obchodování přes internet - reklama na internetu - produkce titulů na CD-ROM

vývoj internetových a intranetových řešení, podpora a poskytování služeb s tím spojených.

Vyvíjíme databázové, komunikační a webové aplikace.

Počítačové poradenství

Služby: - prodej výpočetní techniky - servis výpočetní techniky - návrh, realizace a správa sítí - hromadné zpracování dat - obnova a zálohování dat - hardware, software a instalace TV/video techniky - PC Hot Line.

Kompletní nabídka webhostingových služeb. Poskytujeme: - tvorba webových stránek, vývoj internetových aplikací - tvorba internetových obchodů (e-shopů) - návrh grafického vzhledu stránek (webdesign) - správa managed serverů - správa firemních LAN sítí.