Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Prodej, servis, maloobchod, velkoobchod počítačové, spojovací, kancelářské a vizuální systémy: -PC:HEWLETT-PACKARD a další -počítačové sítě, notebooky:TOSHIBA, HP, Acer, Asus, Samsung -software:MICROSOFT, SYMANTEC, COREL, ATD* -tiskárny:STAR, EPSON, HEWLETT-PACKARD, CANON, OKI -pásky, tonery, inkousty do všech ...

Prodej, instalace: -počítačové sestavy -notebooky -monitory -počítačové sítě -tiskárny -modemy -záložní zdroje. Instalace: -software -ekonomické a účetní programy ZEIS. Služby: -zpracování účetnictví a mezd -audit.

Dodávky a realizace informačních a řídicích technologií: -prodej Software a Hardware -informační systémy -řídící systémy.

Prodej a servis Money S3, registrační pokladny Euro, dotykové POS systémy. Výroba www prezentací a eshopů s plnohodnotným propojením k účetnictví. 12V solární panely, 12V nabíjecí automatika, 12V solární akumulátory, převodníky napětí z =12V na ~230V. Teflonové ubrusy. Výroba na zakázku, import, pro hotely a obchodníky slevy.

Služby: -poskytování software. Montáž a opravy: -kancelářská elektronika. Vývoj, dodávka: -profesionální účetní systémy.

Vývoj, dodávky a servis: -systém mzdy a účetnictví pro velké podniky -operační systémy WIN95, UNIX, INFORMIX.

Služby: -vedení účetnictví jednoduché i podvojné -zpracování mezd a personalistiky -daňové přiznání -konzultace k účetnictví -prodej, instalace a zaškolení software pro účetnictví.

Služby: -ekonomický, informační a řídicí systém -ekonomický a obchodní software -implementace, školení a prodej software ABRA

Prodej,servis,oprava: -výpočetní technika-počítače -kabelové rozvody,sítě -použitá výpočetní technika. Služby: -připojení na INTERNET.

Služby: -správa počítačových sítí, dodávka a servis systémového a aplikačního software -vývoj software na zakázku, software pro fitnes, posilovny, sauny, jídelny, sklady, předplatní jízdenky MHD, evidence IT, sledování fyzikálních veličin.

Komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Projekty a realizace PC sítí MICROSOFT a LINUX. Prodej, servis výpočetní techniky.

Prodej a servis počítačů, notebooků a GPS navigací. Správa počítačových sítí pro firmy i domácnosti. PC sestavy přesně na míru zákazníkovi. Záruční i pozáruční servis. Tvorba webových prezentací a e-shopů.

Služby: -připojení k INTERNETU-Prachatice, Vimperk -bezpečnostní systémy -příprava projektů -elektrické požární signalizace -elektrické zabezpečovací signalizace -prodej PC -servis PC, poradenství.

Prodej: -počítače HP** VECTRA(PENTIUM) -CAD* systémy pro projektanty -injekt plottery a tiskárny. Služby: -TV** animace(reklama, architektura) -školení, konzultace, instalace.

Prodej, servis: -hardware, software -spotřební materiál -metalické i bezdrátové WIFI sítě. Služby: -návrhy a realizace počítačových sítí -opravy monitorů, zdrojů, tiskáren -záchrana dat z poškozených HD**. -služby v oblasti výpočetní techniky.

Služby: -publikace, poradenství v oblasti softwaru.

Maloobchod, prodej: -ekonomický software -odborné časopisy. Služby: -vedení účetnictví -ekonomické poradenství.

Projekce, inženýring, dodavatel: -regulace vytápění a klimatizace -řízení technologických a chemických procesů -software pro měření a regulace tepla.

Služby: -opravy, přestavby počítačových sestav -správa, konfigurace software -instalace nového software -zajišťování záručního a pozáručního servisu -návrh, instalace a správa sítí.

Zakázková výroba, prodej: -software -hardware.

Výroba, prodej: -softwarové informační systémy INFO OFFICE -ekonomický systém pro malé a střední firmy -obchodní databáze.

Služby: -tvorba softwaru pro potřeby knihoven -vývoj a prodej databázových aplikací.

Vývoj, dodávka: -účetní software -informační firemní systém.

Projekce, dodávka: -počítačové sítě -počítačová, terminálová a telefonní strukturovaná kabeláž -datové a telefonní kabeláže -kabeláže koax, twinax, UTP*, FTP*, STP*, optické -konektorování metaliky, optiky -slaboproudé rozvody -řídící prvky sítí switche, routery -certifikační měření.