Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

BRAINTRAST, s.r.o.
Firma BRAINTRAST, s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá výrobou, servisem a montáží průmyslové automatizace, rozvaděčů elektro, měřící, regulační a výpočetní techniky. Dále se zaměřujeme na služby v oblasti výpočetní techniky a na návrh a realizaci řízení technologických procesů. Zajišťujeme komplexní dodávky průmyslové automatizace v oblasti ...
Společnost K2 connect solution, s.r.o. poskytuje podnikový systém pro firmy.

Komplexní ICT řešení. Vývoj, výroba, implementace a prodej: - Informační systém K2. Prodej hardwaru. Systémová integrace. Provoz vlastního Datového centra K2 (SaaS, PaaS, Iaas, housing).

Vývoj a implementace moderních informačních technologií, software a hardware na zakázku. Služby: - správa a tvorba internetových stránek - webdesign - průmyslová automatizace. Provozovatel internetového obchodu: www.produkty-aloe-vera.cz

Pobočka. Maloobchod, prodej: - elektro - elektrospotřebiče - počítače, notebooky, televizory, televize, tiskárny, kopírky, monitory.

Návrhy a realizace bytových, kancelářských, obchodních a komerčních interiérů. Výroba a montáž nábytku, podlahových krytin, osvětlení, sedacího nábytku i bytových doplňků.

vývoj a výroba zařízení a softwaru pro oblast vibrační diagnostiky - monitorování provozního stavu strojů

Croseta s.r.o.je společnost specializující se integraci, propojení mezi aplikacemi a programy, cloudové služby.

IBM Business Partner a IBM Service Provider HP Preferred Partner CISCO Select Certified Partner VMware Enterprise Partner Prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky (servery, storage, počítače, notebooky, netbooky, tiskárny, skenery, faxy, kopírky, LCD, software ...). Prodej spotřební elektroniky (digitální fotoaparáty, videokamery, ...

Společnost 32dev s.r.o. se zaměřuje na vývoj a výrobu eletroniky, firmwaru, softwaru a strojové vidění.

Společnost OptiCE Photonics s.r.o. se zaměřuje na optovláknové technologie a senzorické systémy. Mezi činnosti společnosti se řadí projektování a výstavba optických sítí, servis a odborné měření a analýzy.

Společnost PAC Technology s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce, montáže a opravy elektra a poskytuje služby týkající se softwaru a bezpečnostních systémů.

Tomáš Puchýř provozuje servis IT a systémů, v rámci své činnosti se postará o opravy a servis výpočetní techniky, instalaci a reinstalaci operačních systémů a o záchranu, zálohu a obnovu uložených dat.

MECOR s.r.o. se zabývá realitní a hostinskou činností.

-Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Činnost informačních a zpravodajských kanceláří -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Reklamní činnost, ...

Společnost GORDIC se specializuje na tvorbu a dodávky flexibilního software a poskytování komplexní podpory jeho uživatelům v oblasti státní správy, samosprávy a bankovnictví. Vysoká užitná hodnota softwarových produktů a souvisejících služeb je zajištěna silným analytickým, metodickým a technologickým zázemím.

cloudron s.r.o. je společnost specializující v oblasti digitalizace, konstrukčního procesu a cloudových řešení.

Jiří Mladěnka poskytuje softwarové služby, dělá tvorbu webových stránek, optimalizaci web.stránek.

TechOffice, s.r.o. je společnost, která se zabývá prodejem licencí a správou IT. Dodáváme licenční systémy do kanceláře i do domácností.

Patrik Mucha je firma poskytující: - IT helpdesk - IT služby - IT Outsourcing - tvorbu webu

Mapové internetové aplikace Data - zpracování

AVE Soft je inovativní společnost, která vytváří software. Postupně z ní vzešlo několik úspěšných projektů a dalších firem. Hlavním produktem AVE Softu je informační systém Evolio. Zahrnuje vedení advokátního spisu, archivaci dokumentů a další důležité úkony spojené s provozováním advokátní kanceláře. Nechybí ani modul pro správu pohledávek ...

Výrobní a ekonomický informační systém IMPULS 32. Informační systémy a služby pro firmy.

Automatizace regesních testů aplikací. Vývoj nástroje GUI MASTER a QAceGen