Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby: -programovaní komplexních internetových aplikací -optimalizace nejen pro vyhledávače (SEO) -outsourcing

Služby: - vývoj softwaru pro mobilní zařízení Apple, Android a Windows Mobile

Společnost MiCoS SOFTWARE s.r.o. se již od roku 1991 soustředí na vývoj informačních systémů v oblasti Software Asset Management/SAM. Produkty firmy se zaměřují na minimalizaci obchodních a právních rizik spojených s užíváním software za současného zvyšování produktivity koncových uživatelů. Správce IT - audit SW a HW - nástroj určený k ...

Služby: - účetnictví, mzdy, daně, evidence, personalistika, rekonstrukce účetnictví, prodej účetního sw.

Služby: -automatizace technologických procesů -měření a regulace -poradenství v oblasti výroby, rozvodů, spotřeby energie. Vývoj, výroba: -elektronická zařízení, systémy. Projekční činnost, projekce. Inženýrská, obchodní, zprostředkovatelská činnost.

Bezpečnost, správa, servis, oprava: - počítačové sítě LAN/WAN - zálohování dat - optimalizace testovacího a vývojového prostředí.

Projektová technická dokumentace, dodávka, montáž: - elektrické regulované pohony (střídavé, stejnosměrné) - pohony s krokovými motory - servopohony - řídící systémy. Vizualizace technologických procesů. Počítačové aplikace v průmyslu. Aplikace: - měniče Siemens, Control Technique - programovatelné automaty, průmyslová ...

Vývoj, prodej: - software ekonomického charakteru - tvorba programů.

Maloobchod, nákup a prodej, servis: - výpočetní technika - počítače, PC/ATX - komponenty PC - kopírky, tiskárny - software - chladiče, karty - monitory, klávesnice, myši - příslušenství.

Dodávka: - repasované, nové tonery - IT příslušenství - počítače, notebooky - fotoaparáty.

Software, počítačové programy pro: - stavební firmy, projektanty, investory.

Komplexní ICT řešení. Vývoj, výroba, implementace a prodej: - Informační systém K2. Prodej hardwaru. Systémová integrace. Provoz vlastního Datového centra K2 (SaaS, PaaS, Iaas, housing).

Tvorba, vývoj: - ekonomické systémy. Počítačové služby, programování.

Služby: -VoIP telefonie. -správa školních počítačových sítí. -správa webových stránek. -distribuce software.

Společnost MICROSYS, spol. s r.o. se sídlem v Ostravě a více než 20-ti letou tradicí se zabývá vývojem vizualizačního SCADA software PROMOTIC a realizací aplikací v oblasti průmyslové automatizace. Činnost společnosti se zaměřuje na - vývoj a distribuci SCADA software PROMOTIC pro vizualizaci a řízení technologických procesů v širokém spektru ...

Prodej, instalace, dodávka: -kopírky -faxy, tiskárny -smluvní partner PC TRILINE: -výpočetní technika-nová, použitá -zakázkové sestavy PC -pokladní systém pro prodejny Pronájem: -kopírovací stroje i pro neplátce DPH. Likvidace kopírovací a výpočetní techniky.

Nabídka poradenských služeb v oblastech: - dodávky infomračních systémů Helios - dodávky software pro správu dokumentů - dodávky software pro e-shopy a webové prezentace - vzdělávání dospělých. Poradenské služby pro střední firmy z oblasti Moravy.

VPS servery, dedikované servery, server housing, hosting, virtuální servery.

Pobočka. Internetové, počítačové služby pro společnosti skupiny ČEZ.

Prodej: -výpočetní technika -počítače, PC -kancelářská technika (tiskárny, kopírky) -diskety, cartridge -počítačové sestavy -digitální fotoaparáty -mobilní telefony.

Činnost: - vývoj, implementace a podpora vlastního informačního systému FIS - outsourcing