Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby - finanční poradenství - software, hardware poradenství

Prodej, e-shop, bazar, servis: - počítače - výpočetní technika - mobilní telefony - fotoaparáty Výroba software na zakázku.

Služby: - řešení počítačových sítí od návrhu až po konečnou instalaci - montáže, revize a projekce elektrických rozvodů, elektro - dodávka informačních technologií.

Vývoj, aplikace: - ekonomický software (SW) - informační systémy pro řízení firem a organizací (firemní informační systémy). Účetní firma: - vedení, zpracování učetnictví.

Renovace: - tonery, cartridge, kazety. Maloobchod, prodej: - spotřební materiál k inkoustovým, laserovým tiskárnám. - tiskárny - výpočetní technika, počítače (PC) - komponenty, příslušenství k počítačům.

-Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související ...

Dodávka - počítače - servery Konzultace, poradenství - software

Dodávka - hardware Poskytuje - hosting Konzultace a poradenství ICT Servis - PC sítě Zálohování, zabezpečení - data

Dodávka - výpočetní technika Údržba a servis - výpočetní technika Poskytování - poradenství v oblasti sofwaru a hardwaru Projekce, instalace a údržby - počítačové sítě Zálohování dat

Služby:: - konzultační služby v oblasti IT - řešení sítí LAN a WAN - řešení, ochrana proti přepětí (měření, analýzy a instalace) - řešení UPS - instalace a servis serverů a výpočetní techniky - profylaktické prohlídky - záruční a pozáruční opravy.

Montáž, prodej, oprava, servis, maloobchod, velkoobchod: - automobilové záznamové a monitorovací systémy (GPS), telematické řešení, M2M telemetrie - produkty: GX Fleet, GX Truck, GX Bus, GX Loco, GX Store, GX Personal, GX Build, GX Agro, GX Municipal - GPS satelitní monitoring a controling - měření spotřeby PHM vozidel a ...

Automatizace regesních testů aplikací. Vývoj nástroje GUI MASTER a QAceGen

Pobočka. Informační technologie: - implementace softwaru - vývoj SW - optimalizace podnikových procesů.

Vývoj dodávka a servis řídících a monitorovacích systému. Realizace systémů domácí automatizace (chytré domy). Webové stránky - tvorba, optimalizace.

Tvorba www stránek a internetových obchodů Programování projektů na míru Webhosting Grafické návrhy SEO optimalizace

Počítačová firma. Prodej, servis, poradenství: - počítače, výpočetní technika, PC - hardware, software. Tvorba webových stránek, webdesign.

Služby, realizace, poradenství: - software - návrh, tvorba www stránky, internetové stránky, webdesign, tvorba internetových prezentací - tvorba internetového obchodu, e-shopu - prodej domén - SEO

Návrh, tvorba, výroba, vývoj: - www stránky, internetové stránky, webdesign - software, počítačové programy.

Dodávka: - hardware - poradenství. Tvorba: - www stránky Správa: - sítě.

Provádíme servis PC a noteboků. Instalaci SW, odvirování, prodej HW a SW. Pomůžeme s IP telefinií Voip. Instalace domácích sítí.

Návrh, realizace, poradenství, tvorba: - webové stránky, internetové stránky, webdesign - software, SW (ekonomický, organizační, správní atd., individuální požadavky dle přání zákazníka).

Znalostní a informační služby a systémy: - oblast databází.

Nabízíme komplexní softwarové řešení pro naše zákazníky, včetně služeb spojených s jejích provozem. Razíme profesionální a zároveň přátelský přístup. Aplikace vyvíjíme pro operační systém Linux/MS Windows.