Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Nákup a prodej, poskytování software na zakázku. Software a webové stránky: - návrhy a realizace software na zakázku - realizace a správa webových stránek. Správa ICT: - správa ICT středních, malých firem a soukromých subjektů. - servis výpočetní techniky - konfigurace Wifi a LAN připojení - návrhy a implementace informačních systémů, ...

Maloobchod, prodej, e-shop, oprava, servis: - počítače, PC - notebooky - výpočetní a kancelářská technika - spotřební materiál - tonery, cartridge Počítačové služby.

Služby: - vývoj ekonomického softwaru - programy, aplikace - mzdy, personalistika, docházkový systém, jídelna, evidence majetku, skladové hospodářství.

Automatizované systémy řízení technologických procesů (ASŘTP) na bázi SIMATIC fy Siemens Vizualizace technologických procesů Maloobchod, prodej, e-shop, internetový obchod, oprava, servis: Správa sítí. Školící středisko.

Služby - dodávka, servis PC, výpočetní techniky - implementace softwaru - návrh a realizace sítí.

Prodej, opravy - výpočetní technika a příslušenství. Služby - správa sítí - webdesign - internet marketing.

Prodej a servis - výpočetní technika. Služby - zálohování a obnova dat - bezdrátové sítě - strukturovaná kabeláž - IT poradenství - vývoj software na zakázku - tvorba www stránek.

Činnost: - IT služby - správa sítí

Poradenství - oblast výpočetní techniky

Poskytovatel komplexních služeb v IT: - snížení provozních nákladů na servery a provoz - vylepšení a modernizace IT - coudové řešení - správa tisku

Činnost: - vývoj a výroba elektronických systémů - vývoj a výroba měřících systémů pro nedestruktivní zkoušky ocelových lan (defektoskopická kontrola), - tvorba softwaru pro snímání, ukládání a analýzu naměřených dat.

Služby: - vývoj softwaru pro mobilní zařízení Apple, Android a Windows Mobile

Prodej, instalace, dodávka: -kopírky -faxy, tiskárny -smluvní partner PC TRILINE: -výpočetní technika-nová, použitá -zakázkové sestavy PC -pokladní systém pro prodejny Pronájem: -kopírovací stroje i pro neplátce DPH. Likvidace kopírovací a výpočetní techniky.

Nabídka poradenských služeb v oblastech: - dodávky infomračních systémů Helios - dodávky software pro správu dokumentů - dodávky software pro e-shopy a webové prezentace - vzdělávání dospělých. Poradenské služby pro střední firmy z oblasti Moravy.

Dovoz a distribuce spotřební elektroniky a informačních systémů. Vývoj software aplikací.

Maloobchod, prodej, servis: -výpočetní technika. -správa počítačových síti. Počítačový servis, tel.: 777555500

Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály

Rekonstrukce bytových jader, koupelen, plastová a dřevěná okna, dveře - montáž i servis, rolety, podlahy ( plovoucí, vinyl, ...) It servis, nákup a prodej, výroba textilu (potisky na zakázku), vizualizace interiéru a staveb

Programování Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Vydávání softwaru Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti Fotografické činnosti Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro ...

Návrh a tvorba www stránek, internetových katalogů, eshopů. Registrace domén, hosting www prezentací, emailové služby. Servis počítačů, instalace a reinstalace systémů a programů, školení obsluhy programů, odvirování, záloha dat, tvorba a správa sítí Fotografické služby: fotografie reportážní, umělecká a produktová M Band - živá hudba na ...

Vývoj: - softwarové aplikace na zakázku.

Poradenství v oblasti informační technologií (hardware & software). Tvorba webových stránek, e-shopu, redakční systémy, design, programování mikroprocesorů, aplikace a individuální projekty. Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, webové portály, hostingové a související činnosti.

Audity SW & HW. Komplexní a profesionální služby v oblasti SW auditu.

Informační technologie, informační systémy. Služby: - výroba kancelářských počítačů SMIT velmi malých rozměrů - poradenství ICT, IS, ISMS - management bezpečnosti informací ISMS - komplexní správa a dodávka ICT.