Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Bezpečnost práce a zdraví: - identifikace nebezpečí - řešení pracovních úrazů - kontrolní činnost bezpečnosti provozu - školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků - práce ve výškách - revize, kontroly, školení obsluhy. Požární ochrana: - vypracování dokumentace PO - požární prohlídky - školení vedoucích pracovníků, ...

Prodej, maloobchod: - software pro internetové aukce - internetové aukce, dražby.

Služby: - instalace a správa počítačových sítí - tvorba webových stránek

Prodej a servis: -výpočetní techniky -dodávky informačních technologií -nabídka řešení informačních i komunikačních systémů.

Vývoj modulárních informačních systémů a aplikací: právní informační systémy, zpracování daňových přiznání, finančních analýz, investičních záměrů, vedení obchodní agendy a CRM, firemní controling, podnikový systém, evidence prostředků...

Tvorba, vývoj, prodej - software: - programy pro oceňování stavebních prací. Organizování předváděcích akcí. Tvorba internetových prezentací.

-Rekvalfikační kurzy v oblasti IT -Návrh a tvorba www -On-line marketing poradenství -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných ...

Vývoj a prodej: - software pro modelování databází.

Výrobní a ekonomický informační systém IMPULS 32. Informační systémy a služby pro firmy.

Služby: - analýza a řešení bezpečnosti informačních systémů - znalecké posudky IS - zpracování strategie IT/IS.

Provoz internetového zpravodajského portálu www.i-region.eu/cz.

Správa-počítačové sítě. Prodej: - hardware, software - pokladní, obchodní a restaurační systémy - registrační pokladny. Ekonomický software. Oprava, servis-záruční, pozáruční: - výpočetní technika - registrační pokladny. Instalace-software. Poradenství. Počítačové sítě. Programátorské práce, programování.

Nejvýznamnější český dodavatel informačních a komunikačních technologií v ČR a na Slovensku. Činnost: - IT infrastruktura - outsourcing - podnikové aplikace a služby - vývoj softwaru - systémová integrace Prodej: - výpočetní technika - příslušenství - kancelářská technika - software

Dodávka, prodej, maloobchod, velkoobchod: - počítače, PC a příslušenství - informační a komunikační technologie - systémová integrace.

Dodavatel informačních a komunikačních technologií: -outsourcing a servisní služby -technická, systémová a aplikační infrastruktura -podnikové aplikace. Implementace, správa, rozvoj: -ERP systémy Microsoft Business Solutions -ekonomický informační systém. Prodej, maloobchod-výpočetní technika: -počítače -elektronická ...

Pobočka. Výroba, prodej, maloobchod: - ekonomický a právní software. Služby: - zaškolení uživatelů - odborná školení ekonomického softwaru Pohoda.

Vrobce informačních systémů a aplikací. Výroba: - právní informační systémy. Zpracování: - daňová přiznání, finanční analýzy, investičních záměrů, vedení obchodní agendy a CRM, firemní controling, podnikový systém, evidence prostředků.

SEO optimalizace. Správa webu. Výroba e-shopu.

Počítačové operační systémy-informační technologie: -software -hardware -implementace a podpora informačních systémů. Poskytuje servisní služby na několika úrovních podpory.Mezinárodní Maintenance and Support Center v Ostravě řídí a řeší požadavky zákazníků v konkrétních zemích střední a východní Evropy.Prostřednictvím ...

Poskytujeme kompletní služby v oblasti webdesignu, tvorby e-shopů, SEO optimalizace i intranetových systémů. Dále nabízíme speciální rezervační systémy pro hotely, restaurace a pizzerie i vzdělávací a personální systémy.

Reklama, marketing, světelná reklama. Internetové projekty: -www* prezentací -hostingové služby -zakázkové programování. Obchodní činnost-výroba: -reklamní stojany.

Konzultant, vývojář a publicista se zaměřením na internetový marketing. SEO optimalizace pro vyhledávače, SEM marketing ve vyhledávání, budování zpětných odkazů a psaní pro web neboli copywriting. Vývoj webových projektů a programování v PHP/MySQL.

Poradenství a konzultace: - SEO a internetový marketing.

Vývoj, implementace: - monitorovací a řídící systémy - technicko - informační systémy (TIS) - informační displeje a navigační panely - geografické informační systémy (GIS) - vývoj software na zakázku - SEO.

Prodej: - počítače, periferie, servery, serverová řešení, tisková řešení, datová uložiště. Opravy, servis: - servis kopírovací techniky - servis tiskáren všech značek. Počítačové sítě: -projektování a realizace, měření.