Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Společnost HS Technology Inc., odštěpný závod poskytuje IT poradenství, konzultace, outsourcing. Provádíme výzkum a vyšetřování kybernetických hrozeb, zpracování, záchranu a obnovu dat, analýzu a indexování dat. Věnujeme se zapojení moderních technologií a sofistikovaného software pro zvýšení efektivity našich bezpečnostních analytiků. Některý zde ...

Poradenství v managementu a informačních technologiích.

Komplexní služby v oblasti IT: - komplexní správa IT prostředí malých a středních firem od návrhu, vlastní realizace a následného servisního plánu - proaktivní dohled nad prostředím - specializace se na technologie Microsoft Server a cloudové služby na bázi Office 365 a MS Azure.

Opravy notebooku, tabletů a mobilních telefonů. Pro externí zákazníky opravy CNC strojů - LCD, Napájecí zdroje, ostatní na poptávku. Údržba PC techniky, záloha dat, záchrana dat a jiné.

Prodej, servis: -výpočetní technika. Počítačové aplikace programování.

Dodávka: - informační systém Kaiser SQL.

Služby: - řešení diferencovaného přístupu k informačnímu systému v závislosti na důležitosti uložených dat - pomoc při odhalování zranitelností a další činnosti, související s řešením problematiky zabezpečení informačního systému - analýza rizik - penetrační testy - obnova dat - školení zaměstnanců....atd.

Projektová činnost ve výstavbě Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Oceňování majetku pro - věci nemovité -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Výroba stavebních ...

Činnost: -rekonstrukce výrobních zařízení -dodávky řídících systémů -vytváření projektů pro výrobní zařízení a elektroinstalaci -elektroinstalace -poskytování software -poradenství v oblasti hardware.

Vývoj, prodej - software pro sázení na sport.

Výroba, prnájem: - dotykové kiosky, terminály. Služby: - návrh, vývoj, implementace software - DTP studio, grafika.

Služby - zakázkový vývoj podnikových informačních systémů a mobilních aplikací - pokladní systémy - skaldové systémy - zákaznický portál.

Činnost - vývoj software - služby v oblasti IT.

Služby - internetové připojení - správa PC sestav.

Služby: - zakázkový vývoj webových, mobilních a desktopových aplikací - správa serverů

Dodávka - informační systémy - softwarové aplikace. Služby - outsourcing IT/IS - zpracování účetnictví - zpracování mezd a personalistiky.

Služby - vývoj, správa, testování a provoz informačních systémů.

Služby - výroba reklamy - razítka - tisk - hosting - správa sítí - internetové připojení. Prodej - PC sestavy - notebooky - monitory - tiskárny.

Vývoj, implementace, podpora: - informační systémy pro zdravotnictví

Služby: - správa datových sítí - webdesign - tvorba aplikací, redakčních systémů

Činnost: - kódování stránek - programování webových aplikací - registrace domén

Činnost: - služby v oblasti BOZP a PO - počítačové služby (správa počítačových sítí, údržba a servis pracovních stanic a serverů, odstranění virů....atd.) - podniková ekologie

Vývoj - software pro stomatology a zubní laboratoře.