Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby - systém krizové komunikace SKK (svolávání jednotek, trauma týmů) - nahrávání hovorů - hlasové a hotelové aplikace - vývoj software na zakázku.

IT služby - správa počítačových sítí - instalace kamer - webdesign.

Služby: - webová analytika - optimalizace SEO - vývoj webových aplikací.

Služby: - 3D web modely, vizualizace - panoramatické prezentace.

Služby: - programování - projektové vedení a analytické činnosti - správa a hosting webových aplikací - SEO

Služby: - odborné poradenství a školení PHP programování

Nabízíme profesionální aplikaci pro e-mail a SMS marketing. Naše řešení je vhodné pro agentury, e-shopy i společnosti všech velikostí a zaměření a umožní dělat email marketing správně.

Činnost: - IT služby - Inovace a integrace - zabezpečení, ochrana dat, sítě - vývoj software

Služby: - tvorba internetových stránek, e-shopů - webové aplikace.

Činnost: - vývoj software - implementace HW řešení - vývoj hardware

Služby: - webhosting - serverhosting - cloudové služby - IT služby.

Služby - zakázkový vývoj software

Služby v oblasti informačních systémů - informační a komunikační technologie - mobilní aplikace.

Pixelmate.cz – vyvíjíme mobilní aplikace na zakázku. Vývoj aplikací pro platformy iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry. Chcete-li profesionální a spolehlivé partnery, kteří Vám pomohou k originálnímu řešení mobilní aplikace, našli jste správně! Nezávazné schůzky zdarma kdykoliv v Praze.

Akciová společnost EGÚ Praha Engineering nabízí inženýrské a dodavatelské služby v oboru energetika. Orientujeme se na na vývoj a následnou realizaci a dodávku inženýrských řešení v energetickém sektoru, dále poskytuje software, poradenství v oblasti hardware a software, systémy dispečeského řízení elektrizační soustavy, regulace spotřeby a ...

-Zprostředkování obchodu a služeb -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Velkoobchod a maloobchod -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Reklamní činnost, marketing, ...