Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby: - vydavatelství (deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Respekt...a další) - provoz zpravodajské servery - marketing - IT služby

Prodej a servis počítačů. Poskytování - poradenské služby pro střední a malé firmy a pro domácnost v oboru výpočetní techniky a informatiky

Služby: - programování - tvorba webových stránek, e-shopů

Služby: - služby v oblasti IT - outsourcing IT

Služby: - vývoj a prodej softwarových řešení - správa sítí - požární ochrana, BOZP

Činnost: - outsourcing IT služeb - projektování a správa počítačových sítí a stanic - administrace serverů, firewallů, Cisco routerů - virtualizace a cloudové služby - školení....atd.

Služby - zhotovení aplikací pro prostředí MS-Windows a řešení webových služeb - nabízíme komplexní řešení pro bankovní registr.

Vývoj, prodej: - hardwarové i softwarové zázemí pro školy, školky, dětské domovy a další školská zařízení všech typů.

Společnost SoftwareONE je jedním z nejrychleji rostoucích poskytovatelů technologických řešení na světě a v České republice působí od roku 2012. Jsme uznávaným partnerem pro přechod do cloudu s našimi vlastními expertními službami, konzultační metodikou a portfoliem řízených služeb.

Duplikace: - hudební a datová CD všech standardních formátů a tvarů na moderní výrobní lince.

Služby - programování - IT služby - grafika, design.

Konzultační a programátorské služby - implementace a úprava systémů SAP.

Činnost: - dodavatelské a servisní služby softwaru One Bridge Mobile Groupware - mikroserie reklamních a propagačních předmětů pro malé firmy i jednotlivce

Služby: - implementace komunikačních řešení - počítačové sítě - bezpečnostní audity.

Činnost: - služby v oblasti informačních technologií

Vývoj, dodávka, integrace: - geoprostorová a inteligentní lokalizační softwarová řešení - Geografické Informační Systémy (GIS) - systémy pro řízení lidských zdrojů - softwarová řešení SmartGrid.

Služby - IT služby - SEO optimalizace - PPC kampaně - online marketingový plán.

Služby: - obsahové platformy - webové aplikace - výroba televizních pořadů

Prodej, oprava, servis: - výpočetní a kancelářská technika - spotřební materiál - software Projektování a správa počítačových sítí.

Činnost: - služby v oblasti informačních a komunikačních technologií - vývoj aplikací.

Vývoj, dodávka: - software AFM pro podporu procesů facility managementu.