Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby - Hluk+ program pro výpočty hluku pozemní dopravy a průmyslových zdrojů.

Služby - prodej a servis počítačů - správa počítačových sítí - instalace software.

Dodávka, oprava, servis, služby: - počítače - výpočetní technika - správa sítí - IT služby

IT služby, prodej - HW, SW řešení - notebooky, monitory, projektory.

Služby v oboru IT: - prodej hardware, software - cloudová řešení - strukturované kabeláže - outsourcing.

Prodej, oprava, servis: - počítače - výpočetní technika Služby: - tvorba webových stránek - počítačové sítě - zálohy a obnovy dat...atd.

Služby: - stavební projekce, projektování (mosty, inženýrské konstrukce, pozemní stavitelství) - nabízíme software pro analýzu, návrh a posouzení betonových, dřevěných a zděných konstrukcí a stanovení zatížitelnosti klenbových mostů.

Prodej, e-shop: - počítače - výpočetní technika - elektronika - kancelářská technika - grafické karty - konzole - sluchátka Oprava, servis: - počítače Služby: - správa sítí - návrh a realizace sítí - prodej, montáž kamerové systémy

Služby, tvorba: - webové stránky - aplikace - e-shopy - webhosting - návrhy a implementace informačních databázových systémů

Služby - softwarové dokumentace - uživatelské dokumentace k softwarovým produktům.

Výzkumná, projektová a konzultační činnost - vývoj SW. Výzkumné a vývojové pracoviště - adresa: Radyňská 17, 326 00 Plzeň - tel. 602 178 388.

Dodávka: - ekonomické informační systémy

Služby: - vývoj informačních systémů, mobilních aplikací.

Služby - konzultace a poradenství v oblasti dopravní telematiky - poskytování dopravních informací - návrhy IT řešení v dopravě - vývoj softwaru.

Činnost: - tvorba webové komunikační platformy

Služby - e-shopy na míru. Provozovna: - adresa: Pražákova 752/50d, 619 00 Brno.

Služby: - externí řízení ICT projektů a poradenské a konzultační služby - IT governance - Outsourcing ICT služeb - řízení projektů / supervize projektového a programového řízení

Činnost: - vývoj software pro identifikaci vozidel prostřednictvím VIN a pro zajištění korektnosti tohoto klíčového primárního databázového klíče v automobilových aplikacích, registrech apod.

Vývoj: - software pro ukládání dat - řešení pro firemní komunikace a sdíleni firemních dokumentů