Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby - softwarové dokumentace - uživatelské dokumentace k softwarovým produktům.

Výzkumná, projektová a konzultační činnost - vývoj SW. Výzkumné a vývojové pracoviště - adresa: Radyňská 17, 326 00 Plzeň - tel. 602 178 388.

Dodávka: - ekonomické informační systémy

Služby: - vývoj informačních systémů, mobilních aplikací.

Služby - konzultace a poradenství v oblasti dopravní telematiky - poskytování dopravních informací - návrhy IT řešení v dopravě - vývoj softwaru.

Činnost: - tvorba webové komunikační platformy

Služby - e-shopy na míru. Provozovna: - adresa: Pražákova 752/50d, 619 00 Brno.

Služby: - externí řízení ICT projektů a poradenské a konzultační služby - IT governance - Outsourcing ICT služeb - řízení projektů / supervize projektového a programového řízení

Činnost: - vývoj software pro identifikaci vozidel prostřednictvím VIN a pro zajištění korektnosti tohoto klíčového primárního databázového klíče v automobilových aplikacích, registrech apod.

Vývoj: - software pro ukládání dat - řešení pro firemní komunikace a sdíleni firemních dokumentů

Činnost: - tvorba webových stránek, e-shopů.

Služby: - komplexní správa informačních technologií - IT Management

Dodávka, vývoj: - výukové programy pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, s dyslexií, dysortografií.

Činnost: - slžby v oblasti IT - správa počítačových sítí - dodávka HW, SW.

Služby - realitní činnost - překladatelské a tlumočnické služby - výroba reklamy - internetová reklama - softwarové práce - spedice, autodoprava.

Služby: - tvorba webové stránky, aplikace, portály - tvorba e-shopy - vývoj mobilní aplikace

Dodávka, montáž, servis: - elektronické zabezpečovací systémy - kamerové systémy Služby: - implementace informačních technologií, bezpečnostní analýzy, ochrany informačních systémů a dat - správa PC sítí a periférních zařízení - správa a údržba serverů - zálohy a kontroly dat

Služby: - tvorba webových stránek - grafika - SEO optimalizace - PR články

InfoConsulting Czech Poskytujeme služby špičkových odborníků v oblasti konzultace, implementace a podpory ERP systému IFS Applications. Dodáváme inovativní řešení a špičkové služby. Garantujeme přesnost, spolehlivost, bohaté zkušenosti a profesionalitu.