Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby - webhosting - datové centrum - správa sítí.

Výroba, prodej, pronájem: - software pro interaktivní podlahu, lidský ovladač, interaktivní bar a stůl, virtuální graffiti, dotykové fólie, augmented reality, robotí show, dotykové stoly, interaktivní boulder stěny, dotykové hudební přehrávače do obchodních center, aplikace pro muzea - výukový program pro speciální školy - speciální program pro ...

Pomáháme firmám s digitální transformací. Vyvíjíme software pro chytré telefony, tablety, weby, auta a jiná chytrá zařízení. Našimi klienty jsou například ŠKODA Auto, ČSOB, Honeywell, E. ON, PPL nebo ČEZ.

Vývoj databázových aplikací na míru, přesně dle Vašich požadavků. Specializujeme se na malé firemní informační systémy a zakázkové databázové aplikace, určené pro potřeby malých a středních firem, či jednotlivců.

Služby: - všestranná PC pomoc - instalace softwaru, hardwaru - vzdálená správa domácích i firemních sítí - záloha a obnova dat - odvirování a optimalizace systému a nastavení. Služby pro firmy i jednotlivce. Výhodné balíčky služeb a individuální podmínky při dlouhodobé spolupráci. Ostatní služby: - instalace jakýchkoliv verzí ...

-Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a ...

Provozujeme internetový portál. Poskytujeme online uložiště pro vaše soubory, fotky, hudbu, dokumenty, videa či zálohy.

řemeslné práce v oboru elektro, IT, a pod.

Dodavatel HW a SW řešení pro malé podniky a živnostníky. V následujících letech se INNETIC zaměřoval zejména na vývoj webových prezentací, webdesign a online marketing a realizoval dodávky webových řešení a e-shopů na míru několika desítkám klientů.

Akciová společnost AWIS Holding, a.s. vznikla v roce 1992. Od počátku se zabýváme vývojem softwaru. Kvalitu služeb zlepšujeme poradenstvím a konzultacemi v oblasti podnikání, gastronomie a správou nemovitostí.

Naším hlavním zaměřením jsou počítačová školení a konzultace v oblasti kancelářských aplikací, CAD software, grafiky, serverů Windows a tvorby webových stránek. Dále se zabýváme vývojem aplikací a tvorbou šablon pro aplikace Office a CAD software, vývojem www aplikací a prodejem CAD a grafického software.

SkyCom online, s.r.o. nabízí sofistikovaný systém Re-visio pro cloudovou evidenci revizí, zařízení nebo technologií. Evidence revizí, energetický management, kompletní online zpráva nemovitostí a jejich technologického vybavení na jednom místě na dosah ruky.

V případě potřeby vývoje aplikace, ať již webové nebo mobilní pro systém Android nebo iOS. Kromě toho se také zabýváme marketingem, copywritingem, programováním všeho druhu, grafikou a webovými stránkami.

Konzultační společnost v oblasti E-commerce, Logistiky a Supply chain. Jsme seniorní profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Umíme logistiku a e-commerce čerstvých potravin.Procesy, nástroje, expertízy. Působíme mezinárodně.

Naše společnost se zabývá vývojem umělé inteligence a jejím využitím v aplikacích, kde se s nimi většina lidí běžně setkává. Zabýváme se též vzděláváním a prezentací nových trendů v oblasti.

Vyvíjíme software pro hromadnou komunikaci. Během chvíle svolá krizový tým, pracovní skupinu nebo vybrané zaměstnance. Poté, co sebere jejich odezvu, zvolí návazné kroky. Náš software umí oslovit náhradníky, opakovat volání, nebo zahájit komunikaci v předem určený čas. Nabízí 4 způsoby oslovení: hlas, SMS, e-mail a mobilní aplikaci. Umožňuje ...

Tvoříme weby a webové aplikace s potenciálem. Vytváříme design digitálních produktů s přidanou hodnotou. Spolupracujeme s top tuzemskými mediálními agenturami. Jsme vývojové a designové studio IKIGUYS se sídlem v Praze a Pardubicích, a rádi budeme tvořit i pro Vás.

Poskytujeme podporu a poradenství v souvislosti s výkonem činností pověřence pro ochranu osobních údajů (data protection officer či DPO) a další služby v oblasti GDPR, správy osobních údajů a bezpečnosti informací.

Zaměřujeme se na výhradní servis a opravy produktů Apple, zejména iPhone, iPad, iPod, MacBook, Watch a Apple TV. Profesionální a rychlý servis Apple zařízení na počkání a se zárukou. Zároveň nabízíme softwarové poradenství, upgrady počítačů Apple apod.

Naší hlavní činností jsou programátorské práce. Máme team programátorů s více než desetiletou praxí. Zkušenosti s projekty jak v České republice, tak i v zahraničí. Co umíme : Tvorba webových stránek.

Společnost KARDEX s.r.o. patří k předním výrobcům automatizovaných systémů skladování a vychystávání. Nabízíme logistická řešení s cílem zvýšit Vaši produktivitu a zlepšit efektivitu pracovních postupů. Dodáváme automatizovaná zařízení pro sklady, výrobu i kanceláře a zajišťujeme také odborný servis či poradenství. Jsme členem Holdingu Kardex a na ...

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poradenská a konzultační činnost, ...

Poskytujeme komplexní dodávky informačních technologií: - výpočetní technika - software - počítačové sítě - konzultační činnost - analýza potřeb firmy - připojení Internetu - zajištění prezentace na internetu - záložní zdroje. Produkty: - notebooky a počítače - spotřební elektronika - periferie - spotřební materiál - ...

Služby - správa a instalace počítačových sítí - zakázkový vývoj software - prodej počítačů a notebooků. E-shop - počítače - kabelážní systémy - komponenty - monitory, servery - spotřební elektronika.

Vývoj, tvorba: - automatizace pracovních postupů - mobilní aplikace - cloudová řešení.